breadcrumb money.pl logo Praca praca Niemcy Pielęgniarka (krótki kontrakt na zastępstwo), okolice Marburga
Nazwa firmy GD Profesja
Stanowisko Pielęgniarka (krótki kontrakt na zastępstwo), okolice Marburga
Kategoria Pomoc w Domu i Opieka
Lokalizacja Niemcy,
Termin ważności: 2019-01-26

Oferta pracy Pielęgniarka (krótki kontrakt na zastępstwo), okolice Marburga

Ta oferta jest już nieaktualna!
Zobacz podobne oferty poniżej »

Pielęgniarka (krótki kontrakt na zastępstwo), okolice Marburga

rozwiń Praca dla Opiekunki w Niemczech, 1300 euro/miesiąc GoWork.pl Kursy języka niemieckiego   Kurs wyjazdowy od podstaw Zapisz się >  3 tygodnie  3490 zł       BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823   Praca dla Opiekunki w... 2019-02-04 Niemcy, GoWork.pl
rozwiń Sprawdzone zlecenie w Norymberdze - 1300 euro/miesiąc GoWork.pl Kursy języka niemieckiego   Kurs wyjazdowy od podstaw Zapisz się >  3 tygodnie  3490 zł       BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823   Sprawdzone zlecenie w... 2019-02-04 Niemcy, GoWork.pl
rozwiń Opiekunka z dostatecznym niemieckim, 1150 euro/miesiąc GoWork.pl Kursy języka niemieckiego   Kurs wyjazdowy od podstaw Zapisz się >  3 tygodnie  3490 zł       BEZROBOTNI ZA DARMO. Gwarancja pracy! Telefon: 22 622 13 09, 882 128 823   Opiekunka z dostatecznym... 2019-01-24 Niemcy, GoWork.pl

Opis stanowiska:

ALT/VERTR/DE

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym klientem jest dom opieki zlokalizowany niedaleko Marburga.

Obowiązki

  • kompleksowa opieka i wsparcie ludzi starszych i chorych przebywających w domu opieki
  • opieka nad chorym ściśle wg. zaleceń lekarza
  • wsparcie przy rehabilitacji
  • tworzenie diagnoz pielęgniarskich, planów opieki i sporządzanie dokumentacji
  • przeprowadzanie wywiadu z pacjentem i rodziną
  • pomoc i wsparcie ludzi starszych w ich codziennych czynnościach i wypoczynku

Wymagania

  • ukończona szkoła na kierunku pielęgniarstwo
  • nostryfikacja tytułu w Niemczech
  • wieloletnie doświadczenie zawodowe
  • znajomość j. niemieckiego na poziomie B2 (warunek konieczny)
  • wysokie umiejętności społeczne i odpowiedzialność
  • otwartość i umiejętność pracy w grupie

Oferujemy

  • praca na okres 1 lub 2 miesięcy w ramach zastępstwa bezpośrednio w domu opieki
  • dobre wynagrodzenie, adekwatne do kwalifikacji i wyników pracy
  • wsparcie w załatwieniu formalności
  • zapewnione mieszkanie

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Usługodawcę Serwisu i Administratora danych osobowych firmę Grupa Doradcza Profesja S.C.w celu wykonania procesu rekrutacji Pracodawcy."

  • Źródło oferty: GoWork.pl
praca Niemcy | wróć do poprzedniej strony