breadcrumb money.pl logo Praca Opiekun medyczny
Nazwa firmy Dremo Personaldienstleistung GmbH
Stanowisko Opiekun medyczny
Kategoria Inne
Pomoc w Domu i Opieka
Lokalizacja Straubing,
Termin ważności: 2018-01-14

Oferta pracy Opiekun medyczny

Ta oferta jest już nieaktualna!
Zobacz podobne oferty poniżej »

Podobne oferty pracy

Opiekun medyczny

rozwiń Opiekun Medyczny Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp k. Realizacja usług opiekuńczych w domu pacjenta według obowiązujących procedur medycznych oraz przy współpracy oraz pomocy pielęgniarek zapewnienie opieki powierzonym pacjentom, kierując się ich... 2018-09-20 Łódź pracuj.pl
rozwiń Opiekun / Opiekunka Medyczna Osób Starszych ATERIMA Ubieraniem się lub spożywaniem posiłków w prywatnym domu spokojnej starości podawanie lekarstw oraz pomoc podczas zabiegów rehabilitacyjnych obserwacja i bieżące informowanie... Opiekun / Opiekunka... 2018-09-21 Francja, dep. Ain pracuj.pl

Opis stanowiska:

Dremo Pesonaldienstleistung GmbH jest niemieckim pracodawcą istniejącym na rynku od 1996 roku.

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie zabiegów pielęgnacyjnych z zachowaniem koniecznej profilaktyki
  • Pomoc przy uruchamianiu i uaktywnianiu pacjentów
  • Dokumentowanie przeprowadzanych czynności

Wymagania:

  • Kierunkowe wykształcenie medyczne i/lub doświadczenie zawodowe
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Własny samochód będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stałą umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Zarobki ok. 1430 do 1700 euro miesięcznie na rękę
  • Dodatki za pracę w święta i w godzinach nocnych
  • Bezpłatne zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt w dni robocze w godz. od 9.00 do 13.00 pod numerem tel. +49 351 / 89 77 526 lub 0048 32 7466222

  • Źródło oferty: GoWork.pl