Money.pl Praca Stanowiska pracy Praca Recepcjonistka

Wybierz zaznaczone
  • Wszystkie
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony
Opis stanowiska

Recepcjonistka

Recepcjonistka to stanowisko pracy, na który jesteśmy odpowiedzialni za przyjmowanie i sortowanie korespondencji, obsługę urządzeń biurowych. Można powiedzieć, że jesteśmy wsparciem administracyjnym dla danego biura. Aby móc ubiegać się o pracę na stanowisku recepcjonistka należy obsługiwać komputer wraz z pakietem MS Office, charakteryzować się wysoką kulturą osobistą oraz miłą aparycją. Mile widziana jest także umiejętność dobrej organizacji pracy własnej oraz znajomość języków obcych.
Oferty pracy

  SORTUJ WG. DATY FIRMY
rozwiń Recepcjonistka UMO Sp. z o.o. Wymiar godzin: pełen etat (8H) / umowa o pracę godziny pracy: 09.00 - 17.00 miejsce pracy: Nowoczesne biuro, Warszawa Powiśle wynagrodzenie: 3000 - 3500 zł netto Zakres obowiązków: obsługa biura i... 2020-06-27 Warszawa pracuj.pl
rozwiń Recepcjonistka Salon Urody Marionette - Salon Expert L'Oreal Salon Urody Marionette poszukuje osoby do odbycia stażu w pełnym wymiarze godzin na stanowisku recepcjonistki w renomowanym Salonie Expert L'Oreal w centrum Krakowa. Staż... R 2020-06-23 Kraków pracuj.pl
rozwiń Recepcjonistka PW "SAKBUD" PRZEMYSŁAW SAK RECEPCJONISTÓW/RECEPCJONISTEK Wymagania: dobra organizacja pracy komunikatywność wysoka kultura osobista znajomość min.jednego języka obcego mile widziane doświadczenie na tym stanowisku... Recepc 2020-06-18 Mielno (pow. koszaliński) pracuj.pl

Rozwiń
Powiadomienia o nowych ofertach pracy dla Ciebie