Money.pl Praca Stanowiska pracy Praca Kierowca Autobusu

Wybierz zaznaczone
  • Wszystkie
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony
Opis stanowiska

Kierowca Autobusu

Kierowca autobusu zajmuje się przewozem osób. O pracę na tym stanowisku mogą ubiegać się jedynie osoby z prawem jazdy kategorii D. Wymagane jest również zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonywania zawodu oraz orzeczenie psychologa. Ponadto kierowca autobusu zobowiązany jest do odbywania specjalnego kursu szkoleniowego co pięć lat. Osoba aplikująca na stanowisko kierowcy autobusowego powinna posiadać wysoką kulturę osobistą. Spore znaczenie ma również wcześniejsze doświadczenie.
Oferty pracy

  SORTUJ WG. DATY FIRMY
rozwiń Kierowca autobusu Zakład Komunalny w Kleszczewie Sp. z o.o. Kierowca autobusu kat. D ... Kierowca autobusu Zakład Komunalny w Kleszczewie Sp. z o.o. Poznań (okolice), Kleszczewo (pow. poznański) Poznan (okolice), Kleszczewo (pow. poznanski) 2019-02-18 Poznań (okolice), Kleszczewo (pow. poznański) pracuj.pl
rozwiń Kierowca Autobusu PKM Katowice Sp. z o.o. Prawo jazdy kategorii D wraz ze świadectwem kwalifikacji zawodowej potwierdzającej ukończenie szkolenia okresowego lub uzyskanie kwalifikacji wstępnej, brak orzeczonego zakazu wykonywania zawodu... 2019-02-18 Katowice pracuj.pl
rozwiń Kierowca Autobusu MPK Poznań Sp. z o.o. Z o.o. organizuje kursy prawa jazdy kat. D i kwalifikacji wstępnej z gwarancją zatrudnienia w Spółce na stanowisku Kierowcy Autobusu. Główne obowiązki na stanowisku : bezpieczny przewóz pasażerów... 2019-02-08 Poznań pracuj.pl
rozwiń Kierowca autobusu (Stadtwerke) NIEMCY SANRUSEN Żadnych dodatkowych opłat dla kandydatów . Nasze działania nie mają żadnego wpływu na umowę z komunikacją miejską. Zatrud 2019-02-16 Niemcy, GoWork.pl

Rozwiń
Powiadomienia o nowych ofertach pracy dla Ciebie