Trwa ładowanie...

Pracownik Produkcji

Logo PARETTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
PARETTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Opole, opolskie
Miejsce pracy:
Opole
Kategoria oferty:
Opublikowano:
11.09.2024
Ważność:
22 dni
Wymiar czasu pracy:
Pełny etat
Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny
Kraj:
Polska
Region:
opolskie
O pracodawcy:

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na wyżej wymienionym stanowisku:

Zakres obowiązków:
  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Kontrola przebiegu procesu produkcji i jakości produktu

  • Realizacja wyznaczonych zleceń produkcyjnych

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Nastawienie na podnoszenie swoich kompetencji

  • Samodzielność

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta

  • Wynagrodzenie stałe + premie i dodatki

  • Inne dodatkowe benefity