Trwa ładowanie...

inżynier drogownictwa

Logo MXD STUDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
MXD STUDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Lębork, pomorskie
Miejsce pracy:
Lębork
Opublikowano:
15.05.2024
Typ umowy:
Umowa B2B
Ważność:
26 dni
Wymiar czasu pracy:
Pełny etat
Poziom stanowiska:
Asystent
Kraj:
Polska
Region:
pomorskie
Zakres obowiązków:
  • Uczestnictwo w pełnym procesie projektowym od fazy koncepcji do fazy projektu wykonawczego włącznie.
  • Współpraca z innymi działami firmy, biurami projektowymi i wykonawcami w celu zapewnienia właściwego wykonania projektów.
  • Koordynowanie prac w celu zapewnienia terminowego dostarczenia projektów.
Wymagania:
  • Wykształcenie
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej i projektowej.
  • Znajomość oprogramowania CAD i innych narzędzi projektowych oraz biurowych.

    UMIEJĘTNOŚCI PREMIOWANE:

  • Wykonywanie przedmiarów, kosztorysów, opisów i specyfikacji projektów z zakresu budownictwa kubaturowego oraz drogownictwa.

  • Znajomość oprogramowania do wykonywania kosztorysów.
Oferujemy:
  • Praca stacjonarna w oddziale firmy od pon. do pt. w godzinach 7:00-15:00.
  • Umowa o pracę lub kontrakt b2b.
  • Możliwość odbycia praktyki zawodowej na budowie.