Trwa ładowanie...

Copywriter

Logo BIZZIT SPÓŁKA AKCYJNA
BIZZIT SPÓŁKA AKCYJNA
Katowice, śląskie
Miejsce pracy:
Katowice
Kategoria oferty:
Opublikowano:
22.09.2024
Typ umowy:
Umowa o dzieło
Ważność:
29 dni
Wymiar czasu pracy:
Pełny etat
Poziom stanowiska:
Młodszy Specjalista
Kraj:
Polska
Region:
śląskie
O pracodawcy:

Agencja SEO BIZZIT S.A., uznana za Mistrza Polski w pozycjonowaniu stron internetowych w 2008 roku, wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem w branży SEO/SEM, innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie pozycjonowania stron, obsługą wielu znanych e-commerce a także skutecznym SEO, nie tylko dużych sklepów online, lecz także małych lokalnych biznesów !

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie przyciągających uwagę i angażujących tekstów na różne potrzeby internetowe.
  • Praca z zaawansowanymi narzędziami copywriterskimi - nie martw się, wszystkiego Cię nauczymy!
  • Współpraca z zespołem specjalistów w zakresie SEO/SEM, aby maksymalizować widoczność twoich tekstów.
Wymagania:
  • Prawdziwej pasji do czytania i pisania oraz umiejętności pisania ze zrozumieniem.
  • Kreatywności i umiejętności tworzenia oryginalnych treści.
  • Znajomości zasad poprawnej pisowni oraz doświadczenia w pisaniu różnych rodzajów tekstów.
  • Wykształcenia (szkoły) w kierunkach takich jak filologia, dziennikarstwo, polonistyka, komunikacja wizerunkowa, PR lub inne nauki humanistyczne.
Oferujemy:
  • Stałą współpracę w ramach umowy o pracę (po okresie próbnym - zlecenie/umowa na okres próbny).
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia unikalnych umiejętności w branży SEO/SEM.
  • Przyjazną atmosferę w stabilnie rozwijającej się firmie z 12-letnim doświadczeniem na rynku.
  • Udogodnienia dla osób z PFRON.