breadcrumb money.pl logo Praca praca Nowogard Mobilny ekspert majątkowy
Nazwa firmy ASECURA Likwidacja Szkód
Stanowisko Mobilny ekspert majątkowy
Kategoria Finanse/Ekonomia
Inne
Lokalizacja Nowogard,
Termin ważności: 2018-02-17

Oferta pracy Mobilny ekspert majątkowy

Ta oferta jest już nieaktualna!
Zobacz podobne oferty poniżej »

Podobne oferty pracy

Mobilny ekspert majątkowy

rozwiń Mobilny Ekspert Majątkowy GRUPA PZU Wykonywanie oględzin uszkodzonych zabudowań wraz ze sporządzeniem opisu szkody i dokumentacji fotograficznej. Ustalanie wielkości szkody oraz wyliczenie jej wartości. Podejmowanie działań... 2018-10-22 Gdynia pracuj.pl
rozwiń Mobilny Ekspert Majątkowy GRUPA PZU Wykonywanie oględzin uszkodzonych zabudowań wraz ze sporządzeniem opisu szkody i dokumentacji fotograficznej. Ustalanie wielkości szkody oraz wyliczenie jej wartości. Podejmowanie działań... 2018-10-10 Chojnice, Starogard Gdański pracuj.pl
rozwiń Mobilny Ekspert Majątkowy GRUPA PZU Wykonywanie oględzin uszkodzonych zabudowań wraz ze sporządzeniem opisu szkody i dokumentacji fotograficznej. Ustalanie wielkości szkody oraz wyliczenie jej wartości. odejmowanie działań... 2018-10-18 Bielsk Podlaski pracuj.pl

Opis stanowiska:

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku.

Świadczymy usługi profesjonalnej likwidacji szkód ubezpieczeniowych dla czołowych Towarzystw Ubezpieczeniowych.

W związku z dynamicznym rozwojem i nowymi umowami partnerskimi poszukujemy terenowych likwidatorów szkód majątkowych i komunikacyjnych oraz kosztorysantów z terenu całej Polski.

Obowiązki:

Oględziny mienia, sporządzanie dokumentacji na miejscu szkody, pozyskanie wymaganych dokumentów od poszkodowanego

Wymagania:

Znajomość branży budowlanej i wykończeniowej.
Doświadczenie w likwidacji szkód lub wykształcenie techniczne budowlane będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Stałą współpracę, atrakcyjne stawki.
Bardzo dobre zarobki w okresie letnim.

Dla osób bez doświadczenia posiadających wykształcenie techniczne budowlane oferujemy możliwość odbycia płatnego szkolenia z zakresu technicznej likwidacji szkód.
Nowy program szkoleniowy

  • Źródło oferty: GoWork.pl
praca Nowogard | wróć do poprzedniej strony