breadcrumb money.pl logo Praca praca Warszawa Młodszy specjalista ds. marketingu i kontaktu z klientem
Nazwa firmy GoWork.pl
Stanowisko Młodszy specjalista ds. marketingu i kontaktu z klientem
Kategoria Marketing/Reklama/Public Relations
Lokalizacja Warszawa,
Termin ważności: 2018-07-17

Oferta pracy Młodszy specjalista ds. marketingu i kontaktu z klientem

Ta oferta jest już nieaktualna!
Zobacz podobne oferty poniżej »

Podobne oferty pracy

Młodszy specjalista ds. marketingu i kontaktu z klientem

rozwiń Młodszy specjalista ds. marketingu i kontaktu z klientem zagranicznym (j.hiszpański) GoWork.pl Marketingu i kontaktu z klientem zagranicznym (j.hiszpański) Oczekujemy od Ciebie: Sprawnego posługiwania się komputerem oraz zorientowania w środowisku internetowym (wyszukiwarki, blogi, fora,... 2018-09-19 Warszawa, GoWork.pl

Opis stanowiska:

Oczekujemy od Ciebie:

  • Sprawnego posługiwania się komputerem oraz zorientowania w środowisku internetowym (wyszukiwarki, blogi, fora, sieci społecznościowe)
  • Skrupulatności, komunikatywności i terminowego wykonywania powierzonych zadań

    Jesteś studentem i nie masz doświadczenia praktycznego? Nie martw się - wszystkiego Cię nauczymy :-)

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Kontakt mailowy z klientem ( również zagranicznym)
  • Działalność marketingowa na obcojęzycznych stronach www i blogach

Oferujemy

  • Stałą pracę w młodym i profesjonalnym zespole
  • Pracę w Centrum Warszawy przy stacji Metra
  • Możliwość rozwoju osobistego - dostęp do pakietu szkoleń
... a do tego mamy pyszną kawę i BILARD :)

więc JEŚLI:

  • Chcesz pogłębiać swoją wiedzę w zakresie Employer Brandingu i Marketingu internetowego
  • Masz ,,lekkie pióro" i nie boisz się kontaktu z klientem
DOŁĄCZ DO NAS !

A przed spotkaniem:

Zobacz co o nas mówią nasi pracownicy i obejrzyj zdjęcia z życia Biura TU

Aby dokumenty mogły wziąć udział w selekcji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych GoWork.pl oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

  • Źródło oferty: GoWork.pl
praca Warszawa | wróć do poprzedniej strony