Money.pl Praca praca Warszawa Młodszy Specjalista ds. Finansów
Nazwa firmy CEDC International Sp. z o.o.
Stanowisko Młodszy Specjalista ds. Finansów
Kategoria Inne
Lokalizacja Warszawa
Termin ważności: 2019-07-28

Wyszukiwarka ofert

  • Wszystkie
  • Administracja biurowa
  • Administracja Państwowa
  • Agencje doradztwa personalnego
  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Biznes
  • Budownictwo/Geodezja
  • Doradztwo/Konsulting
  • Edukacja
  • Farmaceutyka/Biotechnologia
  • Finanse/Ekonomia
  • Grafika/Kreacja artystyczna/Fotografia
  • Hotelarstwo/Turystyka/Katering
  • Human Resources
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Inne
  • Instalacja/Utrzymanie/Serwis
  • Internet/E-Commerce
  • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
  • Kadra zarządzająca
  • Kontrola jakości
  • Księgowość/Audyt/Podatki
  • Lekarz/Farmaceuta/Weterynarz
  • Logistyka/Spedycja/Dystrybucja
  • Marketing/Reklama/Public Relations
  • Media/Sztuka/Rozrywka
  • Nieokreślone
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Obsługa klienta/Call Center
  • Organizacje pozarządowe/Wolontariat
  • Praca fizyczna
  • Pracownik ochrony
  • Praktyki
  • Prawo
  • Produkcja
  • Projektowanie/Wdrażanie
  • Rolnictwo/Ochrona środowiska
  • Służba zdrowia
  • Sport/Rekreacja
  • Sprzedaż
  • Staże
  • Szkolenia/Edukacja
  • Telekomunikacja
  • Tłumaczenia
  • Ubezpieczenia
  • Usługi Auto-Moto
  • Zakupy
Wybierz zaznaczone
  • Wszystkie
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony

Oferta pracy Młodszy Specjalista ds. Finansów

Ta oferta jest już nieaktualna!
Zobacz podobne oferty poniżej »

Podobne oferty pracy

Młodszy Specjalista ds. Finansów

rozwiń Młodszy specjalista ds. finansów FlixBus Polska Sp. z o.o. Współpracujesz z naszym zewnętrznym biurem księgowym, zapewniając dokładność i terminowość Koordynujesz przepływ dokumentacji księgowej Współpracujesz z centralą w rozmaitych kwestiach finansowych... 2019-10-13 Warszawa pracuj.pl
rozwiń Młodszy specjalista ds. zarządzania finansami 3W Dystrybucja Budowlana S.A. Rozliczanie wyciągów bankowych; czuwanie nad poprawnością rozrachunków z odbiorcami i dostawcami; weryfikacja wezwań do zapłaty; uzgadnianie oraz potwierdzanie sald; utrzymywanie kontaktu z... 2019-10-07 Ruda Śląska pracuj.pl

Opis stanowiska: CEDC produkuje i sprzedaje cieszące się uznaniem marki wódek, jak Żubrówka, Soplica, Bols Platinum, Absolwent czy Żytniówka, będąc również wiodącym eksporterem polskich alkoholi do ponad 50 krajów świata. Wódki z oferty CEDC wytwarzane są w nowoczesnych zakładach produkcyjnych w Białymstoku i Obornikach Wielkopolskich. W Polsce CEDC oferuje również najbardziej znane marki whisky (Grant's, Glenfiddich, Tullamore D.E.W., Wild Turkey, The Balvenie), wina (Carlo Rossi, Gancia, Barefoot) oraz innych znanych światowych alkoholi (Jägermeister, Metaxa, Remy Martin, Cointreau, Aperol, Campari, Cinzano).

Oferujemy Ci:

  • Pracę u lidera rynku, producenta znanych i lubianych alkoholi,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Rozwój cennych umiejętności - co potwierdza 71% pracowników naszej firmy,
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach,
  • Możliwość uczestnictwa w zajęciach z  języka angielskiego lub rosyjskiego,
  • Konkursy pracownicze z możliwością wygrania upominków/ biletów na eventy, eventy biurowe, sampling produktów, onboarding (w którego skład wchodzi: szkolenie produktowe, wycieczka do fabryki oraz szkolenia),
  • Możliwość zakupów w sklepie pracowniczym w atrakcyjnych cenach.

Jako Młodszy Specjalista ds. Finansów będziesz odpowiadał za:

  • Udział przy przygotowywaniu sprawozdania finansowego,
  • Przygotowywanie prezentacji dla Zarządu,
  • Kontrolę nad uzgodnieniem finansowania Grupy,
  • Udział przy modelowaniu i wdrożeniu sprawozdania z przepływów pieniężnych,
  • Współpracę ze spółkami zależnymi oraz z innymi działami Grupy.

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

  • Studiujesz na 5 roku lub jesteś absolwentem studiów wyższych (preferowane kierunki: Finanse, Ekonomia, Rachunkowość),
  • Mile widziane pierwsze doświadczenia zawodowe związane z finansami,
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. B2,
  • Dobrze znasz pakiet MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint),
  • Jesteś osobą komunikatywną oraz zaangażowaną w wykonywanie obowiązków,
  • Interesuje Cię praca w firmie FMCG w kategorii wódki, whisky i wina.
  • Źródło oferty: StepStone.pl
praca Warszawa | wróć do poprzedniej strony