Money.pl Praca praca Katowice Młodszy Konsultant do Działu Sprzedaży Mediów
Nazwa firmy Cityboard Media
Stanowisko Młodszy Konsultant do Działu Sprzedaży Mediów
Kategoria Marketing/Reklama/Public Relations
Media/Sztuka/Rozrywka
Lokalizacja Katowice
Termin ważności: 2019-11-10

Wyszukiwarka ofert

  • Wszystkie
  • Administracja biurowa
  • Analiza
  • Badania i rozwój
  • Biznes
  • Budownictwo/Geodezja
  • Doradztwo/Konsulting
  • Finanse/Ekonomia
  • Human Resources
  • Informatyka/Administracja
  • Inne
  • Instalacja/Utrzymanie/Serwis
  • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
  • Księgowość/Audyt/Podatki
  • Logistyka/Spedycja/Dystrybucja
  • Nieokreślone
  • Obsługa klienta/Call Center
  • Praca fizyczna
  • Prawo
  • Produkcja
  • Projektowanie/Wdrażanie
  • Rolnictwo/Ochrona środowiska
  • Służba zdrowia
  • Sprzedaż
  • Szkolenia/Edukacja
  • Telekomunikacja
  • Ubezpieczenia
  • Zakupy
Wybierz zaznaczone
  • Wszystkie
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony

Oferta pracy Młodszy Konsultant do Działu Sprzedaży Mediów

Ta oferta jest już nieaktualna!

Opis stanowiska:

Cityboard Media

Naszym priorytetem jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań marketingowych i świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie reklamy digitalowej i outdoorowej. Tworzymy strategie marketingowe, kreujemy marki, budujemy nowoczesne strony www, obsługujemy media społecznościowe i realizujemy kampanie reklamowe w internecie. Nasza sieć outdoorowa, to kilka tysięcy nośników w 62 miastach w całym kraju. Realizujemy kampanie reklamowe, informacyjne, wizerunkowe dla wielkich firm, małych i średnich przedsiębiorców,a także osób prywatnych. Na naszych tablicach reklamowych rocznie pojawia się kilka tysięcy kampanii.

Dołącz do naszego zespołu!

Aktualnie poszukujemy:

Młodszy Konsultant do Działu Sprzedaży Mediów

Miejsce pracy: Katowice

Do najważniejszych zadań będzie należeć:
  • planowanie i realizacja kampanii outdoorowych i digitalowych
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientem
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • przygotowywanie ofert
  • realizacja działań promocyjnych firmy
  • analiza danych statystycznych
  • obsługa zamówień w zakresie wewnętrznego obiegu dokumentów
  • przygotowanie materiałów sprzedażowych pomocnych w procesie sprzedaży.
Od Kandydatów oczekujemy:
  • dostępności w pełnym wymiarze godzin
  • chęci do nauki, szkolenia się w zakresie sprzedaży
  • znajomości mediów społecznościowych i zagadnień z zakresu digitalu
  • zdolności negocjacyjnych
  • samodzielności
  • zaangażowania i pomysłowości
  • wysokich umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych.
Oferujemy:
  • po okresie wdrożenia samodzielne stanowisko w Dziale Sprzedaży
  • pracę pełną ciekawych zadań, pozwalającą na wykazanie się inicjatywą
  • atrakcyjny system premiowy
  • benefity- karta sportowa oraz bezpłatna opieka medyczna
  • szkolenia
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku reklamowym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.
Adres: praca@cityboard.pl z dopiskiem Młodszy Konsultant

  • Źródło oferty: Absolvent.pl
praca Katowice | wróć do poprzedniej strony