Money.pl Praca praca Katowice Młodszy Konsultant do Działu Sprzedaży Mediów
Nazwa firmy Cityboard Media
Stanowisko Młodszy Konsultant do Działu Sprzedaży Mediów
Kategoria Marketing/Reklama/Public Relations
Media/Sztuka/Rozrywka
Lokalizacja Katowice
Termin ważności: 2019-11-10

Wyszukiwarka ofert

  • Wszystkie
  • Administracja biurowa
  • Administracja Państwowa
  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Biznes
  • Budownictwo/Geodezja
  • Doradztwo/Konsulting
  • Edukacja
  • Farmaceutyka/Biotechnologia
  • Finanse/Ekonomia
  • Grafika/Kreacja artystyczna/Fotografia
  • Hotelarstwo/Turystyka/Katering
  • Human Resources
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Inne
  • Instalacja/Utrzymanie/Serwis
  • Internet/E-Commerce
  • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
  • Kadra zarządzająca
  • Kontrola jakości
  • Księgowość/Audyt/Podatki
  • Lekarz/Farmaceuta/Weterynarz
  • Logistyka/Spedycja/Dystrybucja
  • Marketing/Reklama/Public Relations
  • Media/Sztuka/Rozrywka
  • Nieokreślone
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Obsługa klienta/Call Center
  • Organizacje pozarządowe/Wolontariat
  • Pomoc w Domu i Opieka
  • Praca fizyczna
  • Pracownik ochrony
  • Praktyki
  • Prawo
  • Produkcja
  • Projektowanie/Wdrażanie
  • Rolnictwo/Ochrona środowiska
  • Służba zdrowia
  • Sport/Rekreacja
  • Sprzedaż
  • Staże
  • Szkolenia/Edukacja
  • Telekomunikacja
  • Tłumaczenia
  • Ubezpieczenia
  • Usługi Auto-Moto
  • Zakupy
Wybierz zaznaczone
  • Wszystkie
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony

Oferta pracy Młodszy Konsultant do Działu Sprzedaży Mediów

Ta oferta jest już nieaktualna!
Zobacz podobne oferty poniżej »

Podobne oferty pracy

Młodszy Konsultant do Działu Sprzedaży Mediów

rozwiń Młodszy Konsultant do Działu Sprzedaży Mediów Cityboard Media Cityboard Media Dołącz do naszego zespolu Aktualnie poszukujemy MŁODSZEGO KONSULTANTA do Działu sprzedaży Mediów Miejsce pracy: Warszawa Do najważniejszych zadań będzie należeć: planowanie i... 2019-10-23 Warszawa Absolvent.pl

Opis stanowiska:

Cityboard Media

Naszym priorytetem jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań marketingowych i świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie reklamy digitalowej i outdoorowej. Tworzymy strategie marketingowe, kreujemy marki, budujemy nowoczesne strony www, obsługujemy media społecznościowe i realizujemy kampanie reklamowe w internecie. Nasza sieć outdoorowa, to kilka tysięcy nośników w 62 miastach w całym kraju. Realizujemy kampanie reklamowe, informacyjne, wizerunkowe dla wielkich firm, małych i średnich przedsiębiorców,a także osób prywatnych. Na naszych tablicach reklamowych rocznie pojawia się kilka tysięcy kampanii.

Dołącz do naszego zespołu!

Aktualnie poszukujemy:

Miejsce pracy: Katowice

Do najważniejszych zadań będzie należeć:
  • planowanie i realizacja kampanii outdoorowych i digitalowych
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientem
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • przygotowywanie ofert
  • realizacja działań promocyjnych firmy
  • analiza danych statystycznych
  • obsługa zamówień w zakresie wewnętrznego obiegu dokumentów
  • przygotowanie materiałów sprzedażowych pomocnych w procesie sprzedaży.
Od Kandydatów oczekujemy:
  • dostępności w pełnym wymiarze godzin
  • chęci do nauki, szkolenia się w zakresie sprzedaży
  • znajomości mediów społecznościowych i zagadnień z zakresu digitalu
  • zdolności negocjacyjnych
  • samodzielności
  • zaangażowania i pomysłowości
  • wysokich umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych.
Oferujemy:
  • po okresie wdrożenia samodzielne stanowisko w Dziale Sprzedaży
  • pracę pełną ciekawych zadań, pozwalającą na wykazanie się inicjatywą
  • atrakcyjny system premiowy
  • benefity- karta sportowa oraz bezpłatna opieka medyczna
  • szkolenia
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku reklamowym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.
Adres: praca@cityboard.pl z dopiskiem Młodszy Konsultant

  • Źródło oferty: Absolvent.pl
praca Katowice | wróć do poprzedniej strony