Money.pl Praca MANAGER DS. EKSPORTU

  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony

Oferta pracy MANAGER DS. EKSPORTU

Ta oferta jest już nieaktualna!

Opis stanowiska:

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA

MOJA PRZYSZŁOŚĆ W JASNYCH KOLORACH

Twórz z nami świat pełen barw jako:

MANAGER DS. EKSPORTU

Miejsce pracy: Brzeźnica

Czekają na Ciebie
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Rozwój kompetencji poprzez dostęp do najnowszej wiedzy i szkoleń oraz współpracę z ekspertami w branży,
  • Pracę w organizacji, która daje pracownikom możliwość realizacji swoich pomysłów i angażuje ich w podejmowanie decyzji,
  • Możliwość realizacji ambitnych projektów, mających wpływ na budowanie pozycji biznesowej Śnieżki,
  • Środowisko w którym kierujemy się jasno określonym systemem wartości,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników,
  • Dobre warunki pracy i pakiet socjalny.
Do Twoich zadań należeć będzie
  • Opracowanie i realizacja strategii oraz planów sprzedażowych dla podległych rynków eksportowych,
  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów,
  • Spotkania handlowe i prezentacje,
  • Negocjacje warunków handlowych i nadzór nad ich realizacją,
  • Budowanie oraz rozwijanie trwałych relacji z klientami,
  • Realizacja celów sprzedażowych i założeń budżetowych na danym rynku,
  • Współpraca przy wdrażaniu nowych / adaptacji istniejących produktów do rynków eksportowych,
  • Współtworzenie strategii marketingowej,
  • Monitorowanie oraz analiza działań konkurencji,
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie.
To, czego od Ciebie oczekujemy
  • Wykształcenie wyższe, preferowane zarządzanie, marketing, ekonomia lub handel międzynarodowy,
  • Min. 3 letnie doświadczenie w sprzedaży eksportowej,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość dodatkowych języków obcych (rosyjski, francuski, niemiecki, hiszpański),
  • Proaktywność, umiejętność logicznego myślenia i nieszablonowego rozwiazywania problemów,
  • Efektywny multitasking oraz łatwość w dostosowaniu się do zmian zarówno wewnątrz organizacji jak w kontaktach z klientem,
  • Gotowość do podróży służbowych i pracy w naszej centrali w Brzeźnicy (nie oferujmy możliwości pracy zdalnej),
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Brzmi interesująco? Zaaplikuj i daj się poznać!
www.kariera.sniezka.pl

  • Źródło oferty: Absolvent.pl