breadcrumb money.pl logo Praca praca Gdańsk Makler papierów wartościowych
Nazwa firmy PKO Bank Polski
Stanowisko Makler papierów wartościowych
Kategoria Finanse/Ekonomia
Lokalizacja Gdańsk
Termin ważności: 2018-02-23

Oferta pracy Makler papierów wartościowych

Ta oferta jest już nieaktualna!
Zobacz podobne oferty poniżej »

Podobne oferty pracy

Makler papierów wartościowych

rozwiń Asystent maklera papierów wartościowych Prosper Capital Dom Maklerski S.A. Przyjmowanie i realizowanie dyspozycji oraz zleceń klientów przygotowywanie dokumentów stanowiących podstawę transakcji papierach wartościowych na rynku niepublicznym wykonywanie czynności... 2018-10-22 Warszawa pracuj.pl

Opis stanowiska:

Główne zadania:

o zapewnienie kompleksowej obsługi klientów w zakresie sprzedaży usług i produktów oferowanych przez Dom Maklerski
o aktywne pozyskiwanie nowych klientów
o realizacja wyznaczonych strategicznych celów - sprzedażowych i rozwojowych
o aktywne budowanie i rozwijanie trwałych relacji z klientami
o analiza rynku konkurencji, elastyczne reagowanie na zmieniające się uwarunkowania rynkowe
o podejmowanie czynności w zakresie wdrażania i stosowania najwyższych standardów obsługi klientów
o współpraca z innymi jednostkami Banku w ramach cross-sellingu

 Oczekujemy:

o wykształcenia wyższego
o doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w instytucji finansowej (Domu Maklerskim, Bankowości Prywatnej, TFI)
o znajomości produktów inwestycyjnych z zakresu działalności maklerskiej
o realizacji powierzonych zadań i orientacji na wynik
o łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z klientami
o dyspozycyjności, umiejętności pracy pod presją czasu
o umiejętności pracy w zespole
o znajomości programów z pakietu Microsoft Office (w szczególności: Excel, Word, Power Point)
o licencja Maklera Papierów Wartościowych, znajomość języka angielskiego oraz prawo jazdy kat. B - będą dodatkowymi atutami
o dużej otwartości na zmiany, zdolności szybkiego uczenia się

Oferujemy:

o umowę o pracę
o atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
o konkurencyjne wynagrodzenie
o profesjonalny system szkoleń

  Zobacz więcej i APLIKUJ »
  • Źródło oferty: Praca.pl
praca Gdańsk | wróć do poprzedniej strony