breadcrumb money.pl logo Praca praca Gdańsk Kwalifikowany Pracownik Grup Interwencyjnych
Nazwa firmy SECURITY Agencja Ochrony
Stanowisko Kwalifikowany Pracownik Grup Interwencyjnych
Kategoria Nieruchomości/Budownictwo
Lokalizacja Gdańsk,
Termin ważności: 2018-01-25

Oferta pracy Kwalifikowany Pracownik Grup Interwencyjnych

Ta oferta jest już nieaktualna!
Zobacz podobne oferty poniżej »

Podobne oferty pracy

Kwalifikowany Pracownik Grup Interwencyjnych

rozwiń Kwalifikowany Pracownik Grup Interwencyjnych JOBS.PL S.A. Kwalifikowany Pracownik Grup Interwencyjnych Obowiązki Podejmowanie interwencji w momencie zgłoszenia zagrożenia Podjazdy kontrolne pod obiekty chronione w celu sprawdzenia stanu prawidłowego... 2018-10-15 Gdańsk, GoWork.pl
rozwiń Kwalifikowany Pracownik Grup Interwencyjnych JOBS.PL S.A. Kwalifikowany Pracownik Grup Interwencyjnych Obowiązki Podejmowanie interwencji w momencie zgłoszenia zagrożenia Podjazdy kontrolne pod obiekty chronione w celu sprawdzenia stanu prawidłowego... 2018-10-15 Bydgoszcz, GoWork.pl

Opis stanowiska:

PAT/GW/2018

Zatrudnimy
Security Sp. z o.o. Sp. k. zatrudni:

Kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej do grup interwencyjnych na terenie Trójmiasta.

Wymagania
- niekaralność
- wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej
- legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni
- czynne prawo jazdy kategorii B
- dyspozycyjność w systemie 24/48
- chęć do pracy
- odpowiedzialność
- doświadczenie w pracy w patrolach

Oferujemy
- stabilne zatrudnienie
- konkurencyjne stawki
- terminowe wypłaty
- pełne umundurowanie dostosowane do pory roku
- siłownia służbowa do dyspozycji pracowników

Więcej informacji pod numerem 58 326-28-64 lub 660-796-756.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

  • Źródło oferty: GoWork.pl
praca Gdańsk | wróć do poprzedniej strony