Money.pl Praca praca Pilzno Kupiec/ Specjalista ds. zakupów
Polecane oferty pracy w Twoim regionie
Nazwa firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.
Stanowisko Kupiec/ Specjalista ds. zakupów
Kategoria Zakupy
Lokalizacja Pilzno,
Termin ważności: 2019-05-08

Wyszukiwarka ofert

  • Wszystkie
  • Administracja biurowa
  • Administracja Państwowa
  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo/Geodezja
  • Doradztwo/Konsulting
  • Edukacja
  • Farmaceutyka/Biotechnologia
  • Finanse/Ekonomia
  • Grafika/Kreacja artystyczna/Fotografia
  • Hotelarstwo/Turystyka/Katering
  • Human Resources
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Inne
  • Instalacja/Utrzymanie/Serwis
  • Internet/E-Commerce
  • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
  • Kadra zarządzająca
  • Kontrola jakości
  • Księgowość/Audyt/Podatki
  • Lekarz/Farmaceuta/Weterynarz
  • Logistyka/Spedycja/Dystrybucja
  • Marketing/Reklama/Public Relations
  • Media/Sztuka/Rozrywka
  • Nieokreślone
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Obsługa klienta/Call Center
  • Praca fizyczna
  • Pracownik ochrony
  • Praktyki
  • Prawo
  • Produkcja
  • Projektowanie/Wdrażanie
  • Rolnictwo/Ochrona środowiska
  • Służba zdrowia
  • Sport/Rekreacja
  • Sprzedaż
  • Staże
  • Szkolenia/Edukacja
  • Telekomunikacja
  • Tłumaczenia
  • Ubezpieczenia
  • Usługi Auto-Moto
  • Zakupy
Wybierz zaznaczone
  • Wszystkie
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony

Oferta pracy Kupiec/ Specjalista ds. zakupów

Ta oferta jest już nieaktualna!
Zobacz podobne oferty poniżej »

Podobne oferty pracy

Kupiec/ Specjalista ds. zakupów

rozwiń Starszy Specjalista ds. Zakupów / Kupiec IMI International Wypracowanie strategii zakupowych i zarządzanie warunkami handlowymi dla powierzonego portfolio dostawców i/lub kategorii produktów Organizowanie i koordynacja współpracy zespołów zorganizowanych w... 2019-05-17 Olkusz (okolice), Olewin (pow. olkuski) pracuj.pl

Opis stanowiska:

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.
ul. Kraszewskiego 44; 39-220 Pilzno
www.omega-pilzno.com.pl

Od 25 lat jako Zespół Omega Pilzno, z wielką pasją stale tworzymy i doskonalimy innowacyjne rozwiązania w transporcie i logistyce, które bezpośrednio przekładają się na sukcesy globalnego biznesu. Narzucamy wysokie standardy moralne i jakościowe, poprzez które tworzymy etyczne środowisko pracy i dobrą przyszłość.

 Miejsce pracy:

Stanowisko negocjacji i analizy

Kupiec odpowiada za nadzór nad dokumentacją zakupową oraz przygotowanie i pozyskiwanie optymalnych ofert w oparciu o zasadę TCO.

Do zadań specjalisty ds. zakupów należy także poszukiwanie potencjalnych nowych dostawców, porównywanie oraz szczegółowa analiza otrzymanych ofert, negocjowanie warunków handlowych. Na tym stanowisku bardzo ważna jest  współpraca ze wszystkimi działami w firmy, generowanie kreatywnych rozwiązań obniżających koszty zakupów oraz raportowanie przełożonemu o przebiegu wykonywanych zadań.

Kupiec to osoba asertywna, komunikatywna, samodzielnie podejmująca decyzję i zaangażowana w powierzone zadania.

  Ważne dla nas jest

?         doświadczenie na podobnym stanowisku  mile widziane

?         komunikatywna znajomość języka angielskiego

?         dobra znajomość programu Excel

?         umiejętność analitycznego myślenia

 Oferujemy

W Omega Pilzno dajemy naszym pracownikom możliwości wdrażania innowacyjnych pomysłów, wspieramy w realizacji celów.

Łączymy wartości osobiste z wartościami firmy i inwestujemy w rozwój pracowników, aby mogli zrealizować swoje zawodowe ambicje. Jesteśmy przekonani, że ludzie mają ogromny potencjał w sobie i stworzenie odpowiednich warunków współpracy pozwala im wyjść daleko poza przeciętność, i tworzyć razem wielkie rzeczy.

Jeśli lubisz tworzyć, kreować, a nie być naśladowcą, dołącz do nas.

W tytule maila prosimy wpisać:  Kupiec/ Specjalista ds. zakupów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

  • Źródło oferty: GoWork.pl
praca Pilzno | wróć do poprzedniej strony