Money.pl Praca praca Kraków Konsultant ds. Kontaktu z Klientem
Nazwa firmy Columbus Energy
Stanowisko Konsultant ds. Kontaktu z Klientem
Kategoria Produkcja
Lokalizacja Kraków
Termin ważności: 2019-07-18

Wyszukiwarka ofert

  • Wszystkie
  • Administracja biurowa
  • Administracja Państwowa
  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Biznes
  • Budownictwo/Geodezja
  • Doradztwo/Konsulting
  • Edukacja
  • Farmaceutyka/Biotechnologia
  • Finanse/Ekonomia
  • Geologia/Hydrologia/Tektonika
  • Grafika/Kreacja artystyczna/Fotografia
  • Hotelarstwo/Turystyka/Katering
  • Human Resources
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Inne
  • Instalacja/Utrzymanie/Serwis
  • Internet/E-Commerce
  • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
  • Kadra zarządzająca
  • Kontrola jakości
  • Księgowość/Audyt/Podatki
  • Lekarz/Farmaceuta/Weterynarz
  • Logistyka/Spedycja/Dystrybucja
  • Marketing/Reklama/Public Relations
  • Media/Sztuka/Rozrywka
  • Nieokreślone
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Obsługa klienta/Call Center
  • Organizacje pozarządowe/Wolontariat
  • Praca fizyczna
  • Pracownik ochrony
  • Praktyki
  • Prawo
  • Produkcja
  • Projektowanie/Wdrażanie
  • Rolnictwo/Ochrona środowiska
  • Służba zdrowia
  • Sport/Rekreacja
  • Sprzedaż
  • Staże
  • Szkolenia/Edukacja
  • Telekomunikacja
  • Tłumaczenia
  • Ubezpieczenia
  • Usługi Auto-Moto
  • Zakupy
Wybierz zaznaczone
  • Wszystkie
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony

Oferta pracy Konsultant ds. Kontaktu z Klientem

Ta oferta jest już nieaktualna!
Zobacz podobne oferty poniżej »

Podobne oferty pracy

Konsultant ds. Kontaktu z Klientem

rozwiń Konsultant ds. kontaktu z klientem SOLEO PV Telefoniczne umawianie spotkań dla Przedstawicieli Handlowych - nie sprzedaż Wprowadzanie danych do komputera Tworzenie bazy danych Raportowanie wyników pracy ... Konsultant ds. kontaktu z klientem... 2019-07-27 Kraków (okolice) pracuj.pl

Opis stanowiska:

Chcesz zdobyć ciekawe doświadczenie? Szukasz pracy w naprawdę dobrej atmosferze? Lubisz rozmawiać, ale praca w dużym Call Center źle Ci się kojarzy? Jeśli odpowiedziałeś 3x TAK, to oznacza, że Ty szukasz nas, a my szukamy Ciebie do pracy jako:

KONSULTANT DS. KONTAKTU Z KLIENTEM

Co będziesz robić?

  • Umawiać telefonicznie spotkania dla naszych handlowców.
  • Planować trasy przejazdów w całej Polsce.
  • Aktualizować grafiki spotkań.
  • Brać udział w ciekawych projektach zleconych przez Zarząd.

Zalety pracy u nas:

  • System nie narzuca Ci połączeń, to Ty o wszystkim decydujesz.
  • Pracujesz na ocieplonej bazie klientów.
  • Nie musisz niczego sprzedawać, wystarczy, że fajnie opowiesz o naszym produkcie.

Twoje osobiste korzyści:

  • Umowa o pracę od pierwszego dnia.
  • Praca na zmianie od pn. do pt. (przeważnie w godz. 8:00-16:00).
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Szkolenia wdrożeniowe.
  • Praca w kameralnym, zgranym zespole.
  • Realne możliwości awansu w dynamicznie rozwijających się strukturach firmy.
  • Owocowe poniedziałki.
  • Opieka medyczna.
  • Karta Multisport.
  • Liczne konkursy, integracje :)

ColumbusEnergy

DAJEMY DOBRĄ ENERGIĘ

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Prosimy do zamieszczenie w swoim CV poniższej klauzuli. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Columbus Energy S.A. z siedzibą w Krakowie, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji" Jeśli wyraża Pan/Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, prosimy o dostarczenie drugiej zgody o nastepujacei treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Columbus Energy S.A. z siedzibą w Krakowie, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska Zostałam/em poinformowana/y, przez Administratora Danych Osobowych tj. Columbus Energy S.A. z siedzibą w Krakowie (kontakt: ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 13, 31-234 Kraków) o tym, że: 1. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art 6 ust 1 pkt a icOgólnego rozporządzenia o ochronie danychosobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). 2. Odbiorcami danych osobowych mogą być podmioty z grupy kapitałowej Columbus EnergyS.A. oraz podmioty współpracujące. 3. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano napodstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji wymienionych praw należy przesłać e-mail z wybranym żądaniem na adres mailowy: rekrutacja@columbusenergy.pl 4. Mam prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uznam, iż przetwarzanie danych osobowych mnie dotyczących narusza przepisy ustawy o ochronie danych osobowych lub Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez czas niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji, a po jego zakończeniu maksymalnie przez okres 1 roku albo do czasu cofnięcia zgody. 6. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. 7. Moje danie osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu (profilowaniu). 8. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych mogę się skontaktować z Inspektorem Danych Osobowych pod adresem iod@columbusenergy.pl. SA

  • Źródło oferty: Absolvent.pl
praca Kraków | wróć do poprzedniej strony