Money.pl Praca praca Lublin Kierownik ds. roszczeń - projekt infrastrukturalny
Nazwa firmy Aldesa Polska Services Sp. z o.o.
Stanowisko Kierownik ds. roszczeń - projekt infrastrukturalny
Kategoria Budownictwo/Geodezja
Lokalizacja Lublin
Termin ważności: 2019-09-10
Link do oferty więcej (w nowym oknie)

Wyszukiwarka ofert

  • Wszystkie
  • Administracja biurowa
  • Administracja Państwowa
  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Biznes
  • Budownictwo/Geodezja
  • Doradztwo/Konsulting
  • Edukacja
  • Farmaceutyka/Biotechnologia
  • Finanse/Ekonomia
  • Geologia/Hydrologia/Tektonika
  • Grafika/Kreacja artystyczna/Fotografia
  • Hotelarstwo/Turystyka/Katering
  • Human Resources
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Inne
  • Instalacja/Utrzymanie/Serwis
  • Internet/E-Commerce
  • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
  • Kadra zarządzająca
  • Kontrola jakości
  • Księgowość/Audyt/Podatki
  • Lekarz/Farmaceuta/Weterynarz
  • Logistyka/Spedycja/Dystrybucja
  • Marketing/Reklama/Public Relations
  • Media/Sztuka/Rozrywka
  • Nieokreślone
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Obsługa klienta/Call Center
  • Organizacje pozarządowe/Wolontariat
  • Praca fizyczna
  • Pracownik ochrony
  • Praktyki
  • Prawo
  • Produkcja
  • Projektowanie/Wdrażanie
  • Rolnictwo/Ochrona środowiska
  • Służba zdrowia
  • Sport/Rekreacja
  • Sprzedaż
  • Staże
  • Szkolenia/Edukacja
  • Telekomunikacja
  • Tłumaczenia
  • Ubezpieczenia
  • Usługi Auto-Moto
  • Zakupy
Wybierz zaznaczone
  • Wszystkie
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony

Oferta pracy Kierownik ds. roszczeń - projekt infrastrukturalny

Opis stanowiska:

Aldesa Polska to firma będąca w całości własnością hiszpańskiej Grupy Aldesa, działająca na rynku polskim w sektorze budownictwa energetycznego, przemysłowego, odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa użyteczności publicznej od 2007 roku.

Kluczem do sukcesu firmy jest znajomość lokalnych uwarunkowań, międzynarodowych standardów pracy, indywidualne podejście do klienta oraz umiejętność adaptacji do zmieniających się wymagań rynku i potrzeb klientów, trafny dobór realizowanych projektów, a także ciągłe poszukiwanie nowych, lepszych rozwiązań. Aldesa tworzy wartość dodaną na każdym projekcie i oferuje klientom bardziej wszechstronne i efektywne kosztowo rozwiązania bez zaniedbywania efektywnego zarządzania terminami.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Do obowiązków zatrudnionej osoby będą należały następujące zadania:

  • Przygotowywanie dokumentów związanych z roszczeniami,
  • Ocena zasadności roszczeń również pod kątem technicznym
  • Weryfikacja umów zawieranych z podwykonawcami,
  • Negocjacje z Inwestorem,
  • Przygotowaniu formalnej oraz prawnej korespondencji z Inwestorem.

Przed kandydatami stawiamy następujące wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana inżynieria lądowa),
  • Znajomość prawa budowlanego,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, uwzględniając projekty oparte na warunkach FIDIC
  • Doświadczenie w zarządzaniu roszczeniami, szczególnie na projektach infrastrukturalnych,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Dobra znajomość j. angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B

Zatrudnionej osobie oferujemy:

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Pakiet medyczny i sportowy
  • Źródło oferty: StepStone.pl
  • Link do oferty: więcej (w nowym oknie)
praca Lublin | wróć do poprzedniej strony