Trwa ładowanie...
Praca dla ciebie
Przejdź na

Raport płacowy 2016 - Trendy na rynku płacowym

0
Podziel się:

Raport trendów płacowych 2016.

Raport płacowy 2016 - Trendy na rynku płacowym
(East News)

Zastanawiasz się, ile zarabiają inni na tym samym stanowisku? Chcesz sprawdzić, czy Twoja pensja jest adekwatna do tego, jak długo pracujesz, jakie posiadasz wykształcenie oraz doświadczenie? Chcesz wiedzieć, które branże i na jakie stanowiska będą rekrutować w roku 2016? Dowiesz się tego z najnowszego Raportu Płacowego 2016 „Trendy na rynku pracy w 2016 r.” przygotowanego przez ekspertów z Hays Poland.

Po raz dwunasty oddajemy w Państwa ręce raport dotyczący wysokości płac w sektorach rynkowych obsługiwanych przez konsultantów Hays Poland. Bieżąca edycja raportu płacowego jest efektem współpracy z Akademią Leona Koźmińskiego. Akademicka analiza sytuacji na rynku pracy jest szczególnie istotna przede wszystkim w kontekście obecnie zachodzących zmian rynkowych. Warunki zaczyna dyktować pracownik, dlatego chcąc utrzymać najlepszych fachowców, firmy muszą stosować przemyślane i zindywidualizowane programy rozwojowe. Dopiero wówczas, wzmocniona umiejętnie rozwijanymi talentami swoich pracowników organizacja będzie w stanie odpowiadać na nowe wyzwania rynku i utrzyma trwałą przewagę konkurencyjną.

W publikacji znajdą Państwo zestawienie poziomów wynagrodzeń dla wykwalifikowanych specjalistów i kadry menedżerskiej w podziale na 19 specjalizacji. Dane, które gromadziliśmy przez ostatnie 12 miesięcy, pozwalają nie tylko na przegląd obecnej sytuacji, ale postawienie prognoz na cały 2016 rok.

Analiza wynagrodzeń w poszczególnych sektorach rynku powstała na podstawie kilku tysięcy projektów rekrutacyjnych zleconych Hays Poland zarówno przez klientów z sektora MSP, jak i duże międzynarodowe korporacje.

Opracowana przez ekspertów firmy rekrutacyjnej Hays Poland analiza wynagrodzeń w Polsce prezentuje dane o poziomie płac na ponad 150 stanowiskach. Dane zawierają poziomy minimum, maksimum oraz najczęściej oferowane miesięczne wynagrodzenia w PLN brutto dla osób pracujących na pełny etat, uśrednione dla terytorium Polski.

Zapraszamy do lektury i zachęcamy do publikacji raportu zarówno w częściach, jak i w całości.

praca
rozwój osobisty
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)