Trwa ładowanie...
Praca dla ciebie
Przejdź na

Pierwsze prace celebrytów

0
Podziel się:

Niektóre polskie gwiazdy musiały przejść długą i krętą zawodową drogę zanim zostały celebrytami. Rekordzistą jest chyba Tomasz Karolak, który pracował w tartaku, na budowie, był ochroniarzem i handlował na Stadionie Dziesięciolecia. Jak widać początki nie zawsze są łatwe, ale przy odrobinie talentu, dużej dawce wytrwałości i łutowi szczęścia wszyscy możemy być i sławni i bogaci

Pierwsze prace celebrytów

ons.pl /

Niektóre polskie gwiazdy musiały przejść długą i krętą zawodową drogę zanim zostały celebrytami. Rekordzistą jest chyba Tomasz Karolak, który pracował w tartaku, na budowie, był ochroniarzem i handlował na Stadionie Dziesięciolecia. Jak widać początki nie zawsze są łatwe, ale przy odrobinie talentu, dużej dawce wytrwałości i łutowi szczęścia wszyscy możemy być i sławni i bogaci.

Popularna aktorka, Izabela Kuna, po ukończeniu studiów filmowych bardzo długo nie dostała żadnej propozycji pracy. - Byłam rozżalona i załamana! Miałam dziecko, z którym zostałam sama, próbowałam robić różne rzeczy, by zarobić na życie. To mnie zahartowało! - wyznała po latach. Przez jakiś czas pracowała nawet jako dziennikarka w firmie PR-owej. Wyjeżdżała też za granicę. - Jeździłam do Norwegii co roku przez dziewięć lat! - powiedziała Izabela Kuna w jednym z wywiadów, dodając, że wybrała właśnie ten kraj ze względu na swojego partnera. - Mój pierwszy mąż tam pojechał, a ja za nim... - przyznała. Praca w Norwegii nie była usłana różami. Aktorka sprzątała, malowała mieszkania i pilnowała dzieci.

Zanim Prezenterka TVN, Omenaa Mensah, rozpoczęła telewizyjną karierę, zbierała truskawki. - Niestety wytrzymałam tylko trzy dni w tej pracy, bo później te truskawki cały czas mi się śniły - przyznała w jednym z wywiadów. Podczas studiów zajęła się zarobkowaniem na poważnie. Otworzyła trzy salony, w których zaplatała warkoczyki i dredy. Jak twierdzi, radziła sobie całkiem nieźle.

Kasia Nosowska wspominała kilkakrotnie w wywiadach, jak nienawidziła pracy na poczcie. Każdy dzień pracy był dla niej identyczny, polegał na wprowadzaniu danych do komputera i kończył się ze łzami w oczach. W różnych zawodach pracowała też Justyna Steczkowska. Był taki czas, gdy piosenkarka nie miała czego włożyć do garnka. Malowała wtedy guziki, które starała się sprzedać. Śpiewała też ,,do kotleta".

Zanim Katarzyna Cichopek, gwiazda 'M jak Miłość', została aktorką, dorabiała w call center. - Pracowałam w telemarketingu, ale źle się czułam z naciąganiem ludzi - powiedziała. Była też wychowawczynią na koloniach. Anna Guzik dorabiała jako hostessa w supermarketach. Dziś popularna aktorka przyznaje, że kiedyś zarabiała grosze na promocjach alkoholu.

Polskie gwiazdy nie stroniły też od sortowania warzyw i owoców. Robił to m.in. Paweł Wilczak. Aktor zajmował się zbieraniem, sortowaniem i pakowaniem płodów ziemi w Holandii. Na polskim podwórku zaś kelnerował, był kierowcą i copywriterem. Od warzyw zaczynał też Michał Wiśniewski. W hurtowni cebuli, lider grupy ,,Ich Troje" pakował warzywa do kontenerów i wysyłał je za granicę. Potem przedsiębiorczy gwiazdor zajął się produkcją plastikowych kart. Jednak dopiero na muzyce zaczął zarabiać duże pieniądze i spełniać się zawodowo.

JK,WP.PL

praca
rynek pracy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)