Trwa ładowanie...
Praca dla ciebie
Przejdź na

Chcę się zatrudnić, ale prowadzę firmę, jak ująć to w CV?

0
Podziel się:

Jak napisać w CV, że prowadzę firmę, tak by potencjalny pracodawca nie odrzucił mojej kandydatury z tego powodu?

Chcę się zatrudnić, ale prowadzę firmę, jak ująć to w CV?

Od 3 lat prowadzę firmę. Nigdy nie pracowałem dla nikogo innego. Niestety biznes z powodu kryzysu nie idzie mi za dobrze i chciałbym znaleźć dodatkową pracę w tej samej branży. Jak napisać w CV, że prowadzę firmę, tak by potencjalny pracodawca nie odrzucił mojej kandydatury z tego powodu?

Na pierwszym miejscu proszę zaznaczyć w jakiej dziedzinie jest Pan specjalistą. Np. Profil zawodowy: Specjalista w dziedzinie (tu proszę określić główne umiejętności) w branży XY. Proszę zgodnie z prawdą niżej napisać w doświadczeniu zawodowym, że prowadzi Pan firmę. Warto dokładnie opisać branżę oraz charakter działalności firmy. A potem wyszczególnić dokładnie czym Pan się zajmuje, z jakimi klientami Pan pracuje, jakie projekty pan zrealizował i z jakim skutkiem.

Oczywiście informacja o wykształceniu i przebytych kursach jest bardzo ważna. Proszę także zaznaczyć w jakim stopniu jest Pan dyspozycyjny i jaką formę współpracy/pracy u przyszłego pracodawcy Pan preferuje.

W liście motywacyjnym proszę napisać, dlaczego chciałby Pan pracować w danej firmę i dlaczego jest Pan przekonany, że właśnie Pan będzie najlepszym kandydatem na stanowisko. Wiele cech związanych z prowadzeniem własnej firmy jest cennym atutem dla pracodawcy- proszę je szczególnie podkreślić. Warto też zaznaczyć np. umiejętność pracy w grupie, z zespołem i podać stosowny przykład owocnej współpracy.

Wydanie internetowe magazynrekruter.pl

działalność gospodarcza
cv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)