Trwa ładowanie...
Zaloguj
Praca dla ciebie
Przejdź na

Jak negocjować wysokość wynagrodzenia na rekrutacji?

0
Podziel się:

Jak znaleźć złoty środek? Każdemu pracownikowi zależy na wysokich zarobkach. Jak wynegocjować najlepszą pensję nie odstraszając rekrutera?

Jak negocjować wysokość wynagrodzenia na rekrutacji?

Jestem bardzo dobrym specjalistą z działu IT, ale mam problem z wyrażaniem swojego zdania. Jestem w trakcie trzyetapowej rekrutacji na stanowisko kierownika działu w dużej firmie. W trzecim etapie rekrutacji z pewnością będzie rozmowa o wynagrodzeniu. Obawiam się tego, gdyż jeżeli podam zbyt wygórowaną kwotę, mogę zostać przekreślony. Z drugiej strony, jak podam zbyt niską, potencjalny pracodawca może wywnioskować, że słabo się cenię. Jak znaleźć złoty środek? Każdemu pracownikowi zależy na wysokich zarobkach. Jak wynegocjować najlepszą pensję nie odstraszając rekrutera? Pieniądze to jeden z najtrudniejszych tematów, szczególnie podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Jednak jeśli podejdzie Pan do negocjacji płacy dobrze przygotowany, może Pan osiągnąć sukces. Najważniejsza i najsilniejsza broń to wiara w siebie i swoje umiejętności. Ponadto dobrym rozwiązaniem będzie, jeśli sprawdzi Pan jak kształtują się wynagrodzenia na Pańskim stanowisku w różnych firmach. Jeśli posiada Pan duże doświadczenie, powinien Pan
wypisać najważniejsze osiągnięcia, by móc przedstawić je potencjalnemu pracodawcy. Będzie to dobry argument pokazujący, że jest Pan wartościowym kandydatem i zasługuje na wynagrodzenie, o które Pan prosi.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)