Trwa ładowanie...
Praca dla ciebie
Przejdź na

Jak dostać wymarzoną pracę?

0
Podziel się

"Jak powinnam napisać swoje CV, by zainteresować rekrutera? Jakie argumenty zastosować przy opisie dotychczasowego stanowiska, które byłyby wartościowe dla przyszłego pracodawcy?"

bEieujgB

(C) harishmarnad - Fotolia.com /

Pytanie: "Moja dotychczasowa kariera to praca w Call Center znanego operatora telefonicznego. Pracuję na tym stanowisku już 3 lata i czuję, że powinnam zmienić pracę. Znalazłam ogłoszenie na pracownika sprzedaży w salonie samochodowym, co akurat jest moją pasją. Jak powinnam napisać swoje CV, by zainteresować rekrutera? Jakie argumenty zastosować przy opisie dotychczasowego stanowiska, które byłyby wartościowe dla przyszłego pracodawcy?"

bEieujgD

Odpowiadają Beata Kapcewicz i Kamila Czarnomska, Architekci Kariery

Warto by było, abyś w CV skupiła się na opisaniu swoich kluczowych kompetencji związanych ze sprzedażą, pokreśleniu swoich osiągnięć, pokazaniu poziomu realizacji targetów, a także przedstawieniu, w jaki sposób nawiązujesz i utrzymujesz relacje z klientami.

Jeśli możesz, skup się na konkretnych wartościach - ilość lat doświadczenia zawodowego, ilość klientów itp. Ponadto warto podkreślić twoje zainteresowanie branżą motoryzacyjną, być może bierzesz udział w wydarzeniach branżowych, prowadzisz bloga tematycznego lub uzupełniasz wiedzę czytając artykuły poświęcone motoryzacji. Dzięki temu sprofilujesz swoje CV pod konkretne potrzeby rekrutera i pokażesz, że zależy Ci na tej ofercie.

bEieujgJ

(AS)

bEieujgK
bEieujhe
motoryzacja
wiadomości
KOMENTARZE
(0)