Trwa ładowanie...
Praca dla ciebie
Przejdź na

Wzory CV po niemiecku

0
Podziel się:

CV po niemiecku. Tutaj znajdziesz przykładowe wzory CV w języku niemieckim do ściągnięcia w formie pliku .pdf

Przykładowe pliki z wzorami Curriculum Vitae (CV) w języku niemieckim. Sprawdź i wybierz CV po niemiecku najbardziej odpowiadający Twojej sytuacji zawodowej.

Jak prawidłowo napisać CV do Niemiec? Wbrew powszechnej niemal opinii, potwierdzonej licznymi ofertami tłumaczeń, które można znaleźć w sieci, dokumenty aplikacyjne uznawane na rynku niemieckim różnią się od tych pisanych w Polsce pod względem formalnym, toteż samo przetłumaczenie dokumentu nie wystarczy. Oczywiście, poprawność językowa, podobnie jak w przypadku polskich dokumentów, jest jak najbardziej wymagana, nie gwarantuje ona jednak, że niemiecki rekruter zapozna się z dokumentem. Ta kwestia jest bowiem wtórna wobec sztywnych zasad pisania dokumentów aplikacyjnych, obejmujących zarówno treść, jak i sam układ poszczególnych informacji. Właśnie dlatego niemieckie CV to nie to samo, co CV po niemiecku. Aby przyjrzeć się bliżej poszczególnym jego częściom, zachęcamy do przeczytania artykułu "CV do Niemiec - wiesz, jak je napisać?"

| Wzory CV po niemiecku: |
| --- |

[ ( http://i.wp.pl/a/f/png/21830/pdf-24x24.png Ikona PDF ) ] Wzór CV - Informatiker .PDF

[ ( http://i.wp.pl/a/f/png/21830/pdf-24x24.png Ikona PDF ) ] Wzór CV - Marketingspezialistin .PDF

| Zobacz także: |
| --- |

CV po niemiecku - co pisać, gdy szukasz pracy za granicą? Szukasz pracy w Niemczech? Czy wiesz jak zainteresować swoją osobą tamtejszego pracodawcę? Ekspert od rynku niemieckiego podpowiada jak napisać dobre niemieckie CV, czego kategorycznie w nim unikać, a czym się chwalić.
Lebenslauf, czyli życiorys po niemiecku Zapoznaj się z bardzo ciekawym przykładem CV po niemiecku, napisanym przez specjalistę.
Wzory Listów Motywacyjnych po niemiecku Masz problem z napisaniem Listu Motywacyjnego po niemiecku? Zapoznaj się ze wzorami przygotowanymi przez specjalistów. Z nimi na pewno uda Ci się dobrze skonstruować list motywacyjny dla niemieckiego pracodawcy.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)