Trwa ładowanie...
Praca dla ciebie
Przejdź na

Przykłady listu motywacyjnego

0
Podziel się

Jak napisać dobry list motywacyjny? Zobacz przykłady

Przykłady listu motywacyjnego
(ZEFA)
bEijxyRN

Przykłady listu motywacyjnego

Warszawa 11.11.07

Jan Kowalski
ul. Polska 1/11a
00-111 Warszawa
tel. Kom. 0600 111 333

bEijxyRP

AS S.A.
Szanowny Pan
Andrzej Nowak
Dyrektor d/s personalnych
ul. Polna 1
00-005 Warszawa

Szanowny Panie,

Dowiedziałem się z portalu Kariera.pl, że poszukujecie Państwo pracownika na stanowisko kierownika sprzedaży. Od wielu lat obserwuję działalność Państwa firmy i chciałbym wyrazić swoje zainteresowanie podjęciem pracy w firmie dającej tak duże możliwości rozwoju.

Trzy ostatnie lata pracowałem w firmie przewozowej JHL. W ciągu pierwszego roku awansowałem ze stanowiska przedstawiciela handlowego na stanowisko kierownika koordynacji sprzedaży produktu. Do moich podstawowych obowiązków należało zarządzanie pięcioosobową grupą przedstawicieli handlowych, organizacja reklamowych oraz dobór i szkolenie kadry pracowniczej.

bEijxyRV

W ciągu ostatnich lat z powodzeniem pełniłem funkcje kierownicze. Cechuje mnie łatwo nawiązywanie kontaktów z ludźmi, jest to bardzo ważny aspekt mojej pracy.
Lubię podejmować trudne wyzwania, jestem elastyczny w swoich działaniach i szybko się uczę nowych rzeczy.
Obecnie szukam pracy, która da mi satysfakcję, stabilizację oraz pozwoli na rozwój zawodowy.
W moim przekonaniu Państwa firma spełnia te warunki, dlatego będę wdzięczny za umożliwienie mi przedstawienia swojej kandydatury w trakcie bezpośredniej rozmowy o pracę.
Z chęcią przedstawię referencję od poprzednich pracodawców.

Z poważaniem

Jan Kowalski

Andrzej Nowak Warszawa 30.06.2002
ul. Kowala 1
00-101 Warszawa
tel. 111-88-88

bEijxyRW

Szanowni Państwo!

Podczas Targów Pracy zorganizowanych przez Młodzieżowe Biuro Pracy OHP dowiedziałem się o planowanej przez Państwa rekrutacji w dziale finansowym. Doceniając Państwa pozycję na rynku zdecydowałem się na przedstawienie swojej kandydatury na stanowisko asystent menedżera.

Jestem studentem piątego roku Wyższej Szkoły Ekonomicznej na Wydziale Finanse i Bankowość. Uzyskałem już absolutorium, w październiku będę bronił pracy magisterskiej (temat: "Zarządzanie rynkiem kapitałowym w Polsce").

Jak Państwo możecie przeczytać w załączonym CV w ciągu ostatnich lat spędziłem wakacje na dwu zagranicznych stażach (we Francji i Wielkiej Brytanii), dzięki nim pogłębiłem swoją znajomość języków obcych: angielskiego i francuskiego oraz poznałem zasady funkcjonowania nowoczesnego przedsiębiorstwa.

bEijxyRX

W chwilach wolnych pracuję jako wolontariusz w Programie wsparcia UE dla małych i średnich przedsiębiorstw. Pełniąc tą rolę rozwinąłem umiejętność kontaktów z ludźmi a także pogłębiłem swoją wiedzę dotyczącą funkcjonowania małych i średnich przedsiębiorstw w Unii Europejskiej.

Jestem młodym i ambitnym człowiekiem, posiadam takie cechy jak odpowiedzialność i skuteczność w działaniu a także umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole. Mam nadzieję, że pozwolą mi one w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom.

Będę wdzięczny za umożliwienie mi przedstawienia swojej kandydatury w trakcie osobistego spotkania

Z wyrazami szacunku

bEijxyRY

Andrzej Nowak


bEijxySq
KOMENTARZE
(0)