Trwa ładowanie...
Praca dla ciebie
Przejdź na

List motywacyjny - Specjalista

0
Podziel się

Przykład listu motywacyjnego da kandydatów na stanowisko: specjalista ds. inwestycji kapitałowych.

List motywacyjny - Specjalista
bEhUPlDp

Anna Kwiatkowska

Adres: ul. Konwojów 88 m.3; Poznań

Tel.: +48 798 531 855

bEhUPlDr
List motywacyjny
Firma:* * Dobrze jest wpisać nazwę firmy

Stanowisko: Specjalista ds. inwestycji kapitałowych

Aplikuję na to stanowisko do Państwa firmy, ponieważ pragnę pracować i wspólnie tworzyć markę, która gwarantuje swoim pracownikom rozwój zawodowy oraz doskonałe rozwiązania dla swoich klientów.

bEhUPlDx

Jeśli szukają Państwo osoby zmotywowanej, pełnej entuzjazmu, posiadającą łatwość
w nawiązywaniu kontaktów, bardzo dobrze zorganizowanej oraz wytrwałej w realizowaniu powierzonych zadań, to już znaleźliście Państwo właściwą osobę.

Spełniam większość Państwa wymagań zamieszczonych w ogłoszeniu, a zakres obowiązków na stanowisku jest dla mnie stworzony. Jak wynika z mojego CV posiadam doświadczenie zakresie weryfikacji w departamencie kredytów, w sprzedaży usług finansowych i wykształcenie wyższe
z zakresu finansów i bankowości, znam w stopniu dobrym język angielski. Ponadto, posiadam zdolność szybkiego uczenia się nowych zagadnień i narzędzi analitycznych, umiejętność pracy pod presją czasu oraz bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office. Swoją pracę zawsze wykonuję sumiennie i z zaangażowaniem wiedząc o tym, że mój sukces jest zarazem sukcesem firmy. Posiadam umiejętności realizacji celów, która jest niezbędna ludziom chcącym odnosić sukcesy.

Dodatkowymi atutami przemawiającymi na moją korzyść mogą być cechy i zachowania, które
w sposób konsekwentny rozwijam i staram się kultywować. Należą do nich: sumienność, dokładność w działaniu, wysokie normy etyczne i zawodowe oraz kultura osobista.

bEhUPlDy

Analizując moje CV i List motywacyjny mogą Państwo zapoznać się z suchymi faktami, jakie można przekazać za pomocą tekstu drukowanego. To, jakim jestem człowiekiem i w jaki sposób mogę przyczynić się do sukcesów Państwa firmy, najlepiej można ocenić podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Bardzo chętnie przygotuję również dla Państwa przykładowe rozwiązania zagadnień, które będą dotyczyły wybranych przez Państwa tematów odpowiadających stanowisku, jakie będę mogła u Państwa objąć. Mam nadzieję, że będą Państwo zainteresowani poznaniem moich pomysłów.

Z poważaniem:

_ Anna Kwiatkowska _

**_

bEhUPlDz

_**

bEhUPlDS
list motywacyjny
cv
KOMENTARZE
(0)