Trwa ładowanie...
Praca dla ciebie
Przejdź na

List motywacyjny - Praktykant

0
Podziel się

Przykład listu motywacyjnego da kandydatów na stanowisko: praktykant w departamencie operacji bankowych.

List motywacyjny - Praktykant
bEikpvxN
Tomasz Góral

Tel. +48 798 531 855

Adres: ul. Bagienna 99, 03-990 Warszawa

E-mail: tomasz.goral@lookus.pl

bEikpvxP
List motywacyjny
Stanowisko: Praktykant w Departamencie Operacji Bankowych

Firma: Golden S.A.

Szanowni Państwo,

Znalazłem Państwa ogłoszenie w Internecie i podjąłem decyzje o aplikowaniu na stanowisko Praktykanta w Departamencie Operacji Bankowych. Mam nadzieję, że w związku z toczącym się procesem rekrutacyjnym, zechcą Państwo poznać mnie osobiście, aby ocenić moje kompetencje. Praca na tym stanowisku, da mi możliwość realizacji moich celów oraz pozwoli rozwijać się zawodowo, a Państwu zapewni uzyskanie oczekiwanych efektów w znacznie krótszym czasie niż można zakładać oraz pozyskanie lojalnego pracownika.

bEikpvxV

Spełniam wszystkie wymagania stawiane w ogłoszeniu wobec kandydatów na to stanowisko. Posiadam dużą motywację do zdobywania doświadczeń w obszarze finansów. Jestem studentem na Uniwersytecie Wrocławskim. Wyróżniam się spostrzegawczością, dynamizmem w działaniu, zdolnościami komunikacyjnymi oraz potrafię bezkonfliktowo i skutecznie pracować w grupie. Cieszę się nieposzlakowaną opinią, doskonałym stanem zdrowia i jestem dyspozycyjny. Wierzę, że zdobyta wiedza przeze mnie pomoże skutecznie reprezentować was oraz efektywnie wykorzystywać ją na stanowisku Praktykanta w Departamencie Operacji Bankowych

Pragnę związać się długoterminowo ze stabilną firmą, która inwestuje w rozwój swoich pracowników i oferuje możliwość pracy w przyjaznej atmosferze. Cenię sobie zaufanie oraz otwartość. W zamian oferuję swoje umiejętności, kwalifikacje i pełne zaangażowanie.

Analizując moje CV można zapoznać się z przebiegiem mojej kariery zawodowej i kompetencjami. Jednak to, jakim jestem człowiekiem najlepiej będzie można ocenić podczas rozmowy rekrutacyjnej. Będę wdzięczny za możliwość spotkania się z Państwem, co może być bardzo pomocne w wyborze właściwego kandydata na to stanowisko.

Z poważaniem,

bEikpvxW

_ Tomasz Góral _

**_

_**

bEikpvyq
list motywacyjny
cv
KOMENTARZE
(0)