Trwa ładowanie...
Praca dla ciebie
Przejdź na

List motywacyjny - Doradca ds. leasingu

0
Podziel się

Przykład listu motywacyjnego da kandydatów na stanowisko: doradca ds. leasingu.

List motywacyjny - Doradca ds. leasingu
bEiktvhN
J* an * k* * owalski

T* * el. +48 798 531 855

Adres: ul. Pokątna 69, 00-999 Warszawa

E-mail: jan.kowalski@lookus.pl

bEiktvhP
L* * ist motywacyjny
Stanowisko: Doradca ds. Leasingu

Firma: Leasing WOLF Sp. z o.o.

Szanowni Państwo,

Przedstawiam swoją aplikację licząc, że w związku z toczącym się procesem rekrutacyjnymi na stanowisko Doradca ds. Leasingu, zechcą Państwo poznać mnie osobiście, aby ocenić moje kompetencje. Praca na tym stanowisku, da mi możliwość realizacji moich celów oraz pozwoli spełniać się zawodowo, a Państwu zapewni uzyskanie oczekiwanych efektów w znacznie krótszym czasie niż można zakładać oraz pozyskanie lojalnego pracownika.

bEiktvhV

Spełniam większość wymagań stawianych w ogłoszeniu wobec kandydatów na to stanowisko. Potrafię umiejętnie sprzedawać i prowadzić rozmowy handlowe. Ponadto, umiem pracować samodzielnie i bardzo dobrze organizuję swoją pracę. Wyróżniam się spostrzegawczością, dynamizmem w działaniu. Posiadam dużą determinację i zaangażowanie w osiąganie wyznaczonych sobie celów. Pragnę również rozwijać się zawodowo i poszerzać swoją wiedzę w obszarze finansów. Cieszę się nieposzlakowaną opinią, doskonałym stanem zdrowia i jestem dyspozycyjny. Moja praktyka zawodowa i zdobyta wiedza wzajemnie się uzupełniają, co może być efektywnie wykorzystane na stanowisku* Doradcy ds. Leasingu.*

Pragnę związać się długoterminowo ze stabilną firmą, która inwestuje w rozwój swoich pracowników i oferuje możliwość pracy w przyjaznej atmosferze. Cenię sobie zaufanie oraz otwartość. W zamian oferuję swoje umiejętności, kwalifikacje i pełne zaangażowanie.

Analizując moje CV można zapoznać się z przebiegiem mojej kariery zawodowej i kompetencjami. Jednak to, jakim jestem człowiekiem najlepiej będzie można ocenić podczas rozmowy rekrutacyjnej. Będę wdzięczny za możliwość spotkania się z Państwem, co może być bardzo pomocne w wyborze właściwego kandydata na to stanowisko.

Bardzo chętnie przygotuję również przykładowe rozwiązania zagadnień, które będą dotyczyły wybranych tematów odpowiadających temu stanowisku. Zagadnienia możemy ustalić wspólnie
w trakcie rozmowy telefonicznej umawiając termin spotkania.

bEiktvhW

Z poważaniem,

_ Jan Kowalski _

**_

bEiktvhX

_**

bEiktviq
list motywacyjny
cv
KOMENTARZE
(0)