Money.pl Praca praca Lublin IT Researcher

  • Wszystkie
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony

Oferta pracy IT Researcher

Opis stanowiska:

Od początku istnienia firmy naszym głównym celem nie jest tylko wdrożenie samej technologii, ale również przekształcenie organizacji naszych Klientów w prężnie rozwijające się przedsiębiorstwa. Podczas 10-cio letniej działalności, szeroko rozwinęliśmy nasze umiejętności przede wszystkim w zakresie platformy Azure i jej bezpieczeństwa, zaawansowanej analityki danych oraz aplikacji mobilnych. Nasze doświadczenie zostało docenione, dzięki czemu nosimy tytuł zaufanego partnera Microsoftu, a także zostaliśmy wyróżnieni 10-cioma złotymi kompetencjami Microsoft.

Aby lepiej poznać specyfikę naszej działalności oraz to kim jesteśmy, nie sposób nie wspomnieć o tym w czym jesteśmy mocni i co nas wyróżnia od konkurencji. Predica pomaga firmom na całym świecie w realizacji celów biznesowych poprzez zastosowanie najnowszych technologii Microsoftu. Nasze podejście polega na zachowaniu prostoty, bezpieczeństwa i skuteczności.

  • Wsparcie w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne z branży IT (udział w projektach międzynarodowych),
  • Aktywne wyszukiwanie i docieranie do kandydatów z zastosowaniem różnych metod rekrutacji,
  • Pre-selekcja kandydatów na podstawie wymagań profilowych/biznesowych,
  • Przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych z kandydatami,
  • Współuczestniczenie w spotkaniach rekrutacyjnych,
  • Tworzenie podsumowań i raportów rekrutacyjnych,
  • Badanie lokalnego rynku IT pod względem poszukiwanych technologii,
  • Budowanie długofalowych relacji z kandydatami,
  • Aktualizacja firmowej bazy danych.

  • Wykształcenie wyższe - preferowane w obszarze nauk społecznych,
  • Doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych -odbycie praktyk w dziale rekrutacji bądź HR będzie mile widziane,
  • Zainteresowanie obszarem rekrutacji,
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i otwartość na wyzwania,
  • Otwartość i umiejętność szybkiego budowania relacji z ludźmi,
  • Kreatywność, skrupulatność i odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych zadań,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

  • 8 000 zł budżetu edukacyjnego do wykorzystania na kursy, szkolenia, studia, naukę języków itd.,
  • Niezbędny sprzęt i programy,
  • Kwartalne premie finansowe,
  • Dofinansowanie karty Multisport,
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej,
  • Dofinansowanie dodatkowego ubezpiecznia grupowego,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pomocny zespół chętnie dzielący się wiedzą i doświadczeniem,
  • Jasno określona ścieżka kariery i warunki awansu,
  • Dobra kawa i świeże owoce :)
  • Źródło oferty: StepStone.pl
  • Link do oferty: więcej (w nowym oknie)
praca Lublin | wróć do poprzedniej strony