Money.pl Praca Inżynier budowy/kosztorysant/kierownik kontraktu
Nazwa firmy Ensyco s.c.
Stanowisko Inżynier budowy/kosztorysant/kierownik kontraktu
Kategoria Budownictwo/Geodezja
Lokalizacja Warszawa lub Grodzisk Mazowiecki
Termin ważności: 2020-01-05

Wyszukiwarka ofert

  • Wszystkie
Wybierz zaznaczone
  • Wszystkie
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony

Oferta pracy Inżynier budowy/kosztorysant/kierownik kontraktu

Ta oferta jest już nieaktualna!

Oferta:
Firma ENSYCO zajmuje się projektowaniem, realizacją i audytami technicznymi w zakresie instalacji sanitarnych, HVAC dla powierzchni Shell & Core, FIT OUT w obiektach o wysokim skomplikowaniu instalacji techniczny(budynki biurowe, medyczne, data center, przemysłowe). Ensyco specjalizuje się w audytach i konsultingu w zakresie gwarancji komfortu cieplnego, akustycznego, oświetleniowego - pomiary i regulacje i szeroko pojętej jakości powietrza IAQ, środowiska wewnętrznego.

Szukamy osób z różnym doświadczeniem i stażem zawodowym.

Zakres obowiązków:
o wykonywanie wizji lokalnych na oferowanych projektach i bezpośredni kontakt z Klientem
o analiza dokumentacji powykonawczej
o wykonywanie kosztorysów i przedmiarów instalacji sanitarnych i HVAC
o analiza zapytań ofertowych i dokumentacji przetargowej w zakresie instalacji sanitarnych,
o pozyskiwanie ofert od podwykonawców, dostawców, współpraca z dostawcami,
o optymalizacja kosztów w ramach przygotowywanych ofert,
o analiza dokumentacji projektowej pod względem kompletności I przekazanie jej na budowę
o codzienny kontakt ze zleceniodawca/klientem

Oferujemy:
o elastyczną formę zatrudnienia - możliwość pracy zdalnej z domu( po okresie próbnym) , budowy głównie w Warszawie,
o rodzaj zatrudnienia do ustalenia - umowa o prace lub umowa B2B
o system premiowy
o uczestnictwo w prestiżowych projektach budowlanych i współpraca z najlepszymi w branży
o możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
o wykształcenie wyższe kierunkowe
o dobra znajomość branży, doświadczenie w kosztorysowaniu powierzchni
FIT OUT i Shell & Core w zakresie instlalcji HVAC, BMS, Elektrycznych
o chęć rozwoju zawodowego
o znajomość programu Excel, AutoCad i innych branżowych
o samoorganizacja, rzetelność, sumienność
o umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
o wcześniejsza praktyka projektowa mile widziana
  • Źródło oferty: infopraca.pl