Money.pl Praca praca Warszawa Head of Sales

  • Wszystkie
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony

Oferta pracy Head of Sales

Opis stanowiska:
Łączymy pracodawców i kandydatów, świadcząc kompleksowe usługi z zakresu rekrutacji i employer brandingu. Obejmują one konsulting oraz wsparcie kreatywne i logistyczne dla pracodawców pod marką MBE:branding, działalność wydawniczą skierowaną do finansistów (serwis rekrutacyjny www.KarierawFinansach.pl oraz przewodnik ,,Kariera w Finansach i Bankowości") oraz obcokrajowców szukających zatrudnienia w Polsce (projekt Careers in Poland), a także system do zarządzania projektami rekrutacyjnymi - AppManager.

Rekrutujemy na stanowisko:

Head of Sales

Poszukujemy samodzielnej i zaangażowanej osoby, która będzie odpowiedzialna za działania sprzedażowe MBE group. Jeśli po lekturze poniższego opisu stanowiska czujesz, że to coś dla Ciebie, nie wahaj się i prześlij do nas swoją aplikację.

Start pracy planowany jest na pierwszy kwartał 2020 roku, możliwe jest jednak wcześniejsze zatrudnienie.

Twoje zadania:
  • Odpowiadasz za strategię sprzedaży produktów mediowych (przewodniki kariery oraz serwisy rekrutacyjne KarierawFinansach.pl i CareersinPoland.com), systemu do rekrutacji AppManager oraz usług z obszaru employer branding.
  • Zarządzasz kilkuosobowym zespołem sprzedażowym: wyznaczasz cele, motywujesz, weryfikujesz działania i dzielisz się wiedzą.
  • Rozbudowujesz strukturę zespołu, czyli zajmujesz się również rekrutacją nowych pracowników.
  • Aktywnie pozyskujesz klientów, budujesz relacje biznesowe i wspierasz zespół w tych działaniach.
  • Prowadzisz negocjacje handlowe z kluczowymi klientami.
  • Reprezentujesz firmę na wydarzeniach branżowych i kształtujesz jej ekspercki wizerunek.
  • Jesteś partnerem dla zarządu spółki w rozmowach na temat strategicznego kierunku jej rozwoju. W MBE masz realny wpływ na to, jak działamy.
Profil kandydata:
  • mający doświadczenie w koordynacji zespołu sprzedażowego, najlepiej z szeroko rozumianej branży usług profesjonalnych,
  • samodzielny i wykazujący inicjatywę,
  • odnajdujący się w pracy opierającej się na targetach i KPI,
  • cechujący się liderską postawą w połączeniu z nastawieniem na realizację celu,
  • z wysoką świadomością biznesową i umiejętnością prowadzenia skutecznych negocjacji,
  • umiejący myśleć analitycznie i potrafiący spojrzeć kompleksowo na poruszane zagadnienie,
  • komunikatywny i empatyczny (ze względu na współpracę z właściwie wszystkimi działami w firmie),
  • zainteresowany trendami w branży HR i/lub chcący rozwijać się zawodowo w tym obszarze,
  • znający język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową (w tym prowadzenie prezentacji czy negocjacje).
Oferujemy:
  • formę umowy dopasowaną do potrzeb kandydata,
  • konkurencyjne wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem prowizyjnym,
  • samodzielną, odpowiedzialną pracę i możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • bezpłatny kurs j. angielskiego,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do karty MultisportPlus,
  • nieformalną atmosferę w zgranym, doświadczonym zespole,
  • cotygodniową porcję świeżych owoców i duży wybór herbat.
Proces rekrutacji

Rekrutacja jest dwuetapowa. Wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę w siedzibie firmy (Warszawa, ul. Wiejska). Następnie osoby zainteresowane współpracą poprosimy o wykonanie zadania rekrutacyjnego, które omówimy podczas drugiego spotkania.

  • Źródło oferty: KarierawFinansach.pl
  • Link do oferty: więcej (w nowym oknie)
praca Warszawa | wróć do poprzedniej strony