breadcrumb money.pl logo Praca praca Wrocław Fullstack Web Developer
Nazwa firmy Capgemini Software Solutions Center
Stanowisko Fullstack Web Developer
Kategoria Informatyka/Programowanie
Lokalizacja Wrocław
Termin ważności: 2018-04-12

Oferta pracy Fullstack Web Developer

Ta oferta jest już nieaktualna!
Zobacz podobne oferty poniżej »

Podobne oferty pracy

Fullstack Web Developer

rozwiń Fullstack Web Developer Capgemini Software Solutions Center Jako Fullstack Web Developer z pasją i zaangażowaniem będziesz tworzyć aplikacje w branży finansowej oraz pracować w międzynarodowym zespole w oparciu o zwinne metodyki i profesjonalny proces... 2018-12-03 Wrocław pracuj.pl

Wymagania:
Opis stanowiska: Jako Fullstack Web Developer będziesz współtworzyć i pielęgnować aplikacje oraz systemy informatyczne zaprojektowane na indywidualne potrzeby naszych klientów. Praca nad oprogramowaniem odbywa się w oparciu o języki programowania...
  • Źródło oferty: Pracuj.pl
praca Wrocław | wróć do poprzedniej strony