Money.pl Praca

  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony
Superoferty
  • Specjalista ds. obsługi klienta
    Money.pl, Wrocław
  • Pracownik Magazynowy - pełny etat
    Amazon, Szczecin
  • Pracownik Magazynowy - pół etatu
  • Rzeźnik / wykrawacz
    Intermundia Sp. z o.o., Forde

Oferta pracy Elektryk budowlany

Ta oferta jest już nieaktualna!
Zobacz podobne oferty poniżej »

rozwiń Elektryk budowlany - 11,83 EUR + dieta dzienna Mondi Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Oferta z dnia 2018-06-18 Stanowisko: Elektryk budowlany - 11,83 EUR + dieta dzienna Pracodawca: Mondi Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. Lokalizacja: różne lokalizacje, pomorskie Pełna... 2018-06-18 różne lokalizacje GoldenLine.pl
rozwiń Elektryk budowlany Emi Job UG .. Elektryk budowlany Emi Job UG 2018-06-23 pracuj.pl
rozwiń Elektryk budowlany Viktech Sp. z o.o. Montaż instalacji elektrycznej, okablowania, sprzętu i systemów oświetleniowych w nowych budynkach i apartamentach Łączenie i montaż przewodów, automatycznych włączników, kabli, transformatorów,... 2018-06-15 Viktech P / S, Dania pracuj.pl

Opis stanowiska:

"Kapitał można zdobyć, fabryki można zbudować, a ludzi trzeba pozyskać"
Hans Christoph von Rohr

Firma Von Caprivi jest jedną z czołowych agencji doradztwa personalnego i pracy tymczasowej, która od ponad 10ciu lat odnosi sukcesy na rynku niemieckim. Specjalizujemy się we wspieraniu naszych klientów wykwalifikowaną kadrą pracowniczą w branży budowlanej, przemysłowej, jak i medycznej.

Chcesz zmienić otocznie zapewniając sobie wyższe zarobki? U nas to możliwe!

Szukamy od zaraz kandydatów na stanowisko:

2240.- Euro Brutto plus dieta

Oferujemy:

  • wynagrodzenie dla osób z dyplomem elektryka lub w pokrewnym zawodzie 2123 EUR brutto miesięcznie dodatkowo dieta w wysokości od 1000 EUR netto miesięcznie
  • organizację zakwaterowania w miejscu wykonywania pracy,
  • organizacja przejazdów,
  • cotygodniowe zaliczki,
  • umowę o pracę na czas nieokreślony w oparciu o BAP/DGB Tarifvertrag
  • doradztwo i pomoc naszego zaangażowanego zespołu również po godzinach pracy biura

Zadania:

  • montaż ogólnych instalacji elektrycznych,
  • praca w domach/mieszkaniach, jak i na budowach według planów,
  • instalacje elektryczne paneli słonecznych,
  • doświadczenie przy nowych, jak i starych instalacjach elektrycznych,
  • przegląd, naprawa, konserwacja,
  • praca u klienta w oparciu o Państwa umiejętności

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
  • świadectwo czeladnicze w zawodzie elektryka lub pokrewnym,
  • wieloletnie doświadczenie w zawodzie (minimum 2 lata),
  • doświadczenie w pracy z szafami sterowniczymi, jak i znajomość programów w systemie SPS - mile widziane, ale niekonieczne,
  • własny samochód - mile widziany, ale niekonieczny,
  • elastyczność i niezawodność w pracy, jak i samodzielność
  • gotowość do pracy na południu Niemiec (Bawaria , Hesja, Turyngia, Badenia-Wirtembergia)