breadcrumb money.pl logo Praca praca Szczecin Doradca techniczno-handlowy z j. niemieckim
Nazwa firmy ManpowerGroup Sp. z o.o.
Stanowisko Doradca techniczno-handlowy z j. niemieckim
Kategoria Sprzedaż
Lokalizacja Szczecin
Termin ważności: 2017-10-19
Superoferty
  • Murarz, Cieśla, Zbrojarz, Dźwigowy, Brygadzista
    Batiment Bau GmbH, Nadrenia Westfalia
  • KIEROWCA C+E, ADR
    Rudolf Pastuschka Transporte, Frankenthal (Pfalz)

Oferta pracy Doradca techniczno-handlowy z j. niemieckim

Ta oferta jest już nieaktualna!
Zobacz podobne oferty poniżej »

Podobne oferty pracy

Doradca techniczno-handlowy z j. niemieckim

rozwiń Doradca techniczno-handlowy z j. niemieckim Elwiz S.A. Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy (umowa o pracę), atrakcyjne wynagrodzenie z programem premiowym, przyjazną atmosferę w dynamicznym zespole, możliwość rozwoju osobowego, ubezpieczenie na... 2018-09-17 Zielona Góra, Świdnica (pow. zielonogórski) pracuj.pl

Opis stanowiska: Zadania:

  • Aktywne nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami na terenie Niemiec

  • Przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie spotkań oraz negocjacji,

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

  • Realizowanie planów sprzedażowych

  • Doradztwo techniczne

  • Prowadzenie szkoleń produktowych

Wymagania: Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży, w branży technicznej

  • Miele widziane doświadczenie w branży sprzętu elektronicznego lub laboratoryjnego

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Chęć nawiązania długofalowej współpracy

Oferta: Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe + premie miesięczne i kwartalne

  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon

  • Szkolenia

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Źródło oferty: gratka.pl
praca Szczecin | wróć do poprzedniej strony