Money.pl Praca praca Poznań DIGITAL PROJECT MANAGER

  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony

Oferta pracy DIGITAL PROJECT MANAGER

Ta oferta jest już nieaktualna!
Zobacz podobne oferty poniżej »

Podobne oferty pracy

DIGITAL PROJECT MANAGER

rozwiń Mid/Senior Digital Project Manager Frontkom Exciting international clients and partners in a company focused on creating a meaningful change await you Previously you could have met us as Netkata, now we have joined forces with the Norwegian... 2020-09-25 Lublin Adzuna
rozwiń Senior Digital Project Manager Frontkom Exciting international clients and partners in a company focused on creating a meaningful change await you Previously you could have met us as Netkata, now we have joined forces with the Norwegian... 2020-09-25 Warszawa Adzuna

Opis stanowiska:

Umowa B2B

Wynagrodzenia: 8000 - 11000 zł

  • Bycie częścią Zespołu profesjonalistów z wizją, którzy rozwijają i tworzą unikalne środowisko pełne kreatywności, pasji i humoru. Zespołu w którym panuje świetna atmosfera!
  • Realny wpływ na sposób wykonywania zadań i procesów w firmie
  • Praca przy projektach dużych polskich i zagranicznych firm
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dowolna forma zatrudnienia
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Finansowanie szkoleń, konferencji, warsztatów
  • Codzienne dostawy jedzenia do biura (Le petit, Ślimak)
  • Słodkie poniedziałki
  • Raz w tygodniu świeże owoce

  • Znajomość środowisk oraz narzędzi analitycznych (Google Analytics, Google Tag Manager, Adobe Analytics, Hotjar, Facebook Analytics)
  • Udokumentowane doświadczenie w projektach tworzenia aplikacji webowych i mobilnych
  • Znajomość narzędzi (html, css etc.)
  • Praktyczna znajomość mechanizmów SEO (udział w projektach tworzenia strategii SEO oraz jej wdrożeniu po stronie Klienta)
  • Umiejętność skoordynowania pracy projektantów UX/UI, analityków i programistów
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Świetne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Zaangażowanie i terminowość
  • Dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Łatwość nawiązywania relacji z klientem i zespołem

  • Odpowiadanie za realizację projektów dotyczących środowisk digitalowych naszych klientów
  • Optymalizacja, wdrażanie - a wszystko w celu osiągania korzyści biznesowych
  • Budowanie przyjaznych, nietuzinkowych i nowatorskich rozwiązań
  • Zarządzanie zespołem projektowym
  • Budowanie sprawnej i dynamicznej współpracy
  • Odpowiadanie za efekty projektu, tworzenie koncepcji działań, budżetu, harmonogramu i mitygacja ryzyka w projektach
  • Wykorzystywanie i przeprowadzanie analiz biznesowych związanych z projektem w celu wypracowywania najlepszych rozwiązań oraz monitorowanie założonych parametrów, które projekt ma osiągnąć
  • Dbanie o zapewnienie profesjonalnej dokumentacji projektowej oraz skutecznego przepływu komunikacji w projekcie
  • Źródło oferty: StepStone.pl
praca Poznań | wróć do poprzedniej strony