Money.pl Praca COPYWRITER z językiem francuskim bez doświadczenia - PRACA ZDALNA
Nazwa firmy GoWork.pl
Stanowisko COPYWRITER z językiem francuskim bez doświadczenia - PRACA ZDALNA
Kategoria Marketing/Reklama/Public Relations
Lokalizacja Warszawa,
Termin ważności: 2020-01-01

Wyszukiwarka ofert

  • Wszystkie
  • Administracja biurowa
  • Analiza
  • Badania i rozwój
  • Biznes
  • Budownictwo/Geodezja
  • Doradztwo/Konsulting
  • Finanse/Ekonomia
  • Human Resources
  • Informatyka/Administracja
  • Inne
  • Instalacja/Utrzymanie/Serwis
  • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
  • Kontrola jakości
  • Księgowość/Audyt/Podatki
  • Logistyka/Spedycja/Dystrybucja
  • Nieokreślone
  • Obsługa klienta/Call Center
  • Praca fizyczna
  • Prawo
  • Produkcja
  • Projektowanie/Wdrażanie
  • Rolnictwo/Ochrona środowiska
  • Służba zdrowia
  • Sprzedaż
  • Szkolenia/Edukacja
  • Telekomunikacja
  • Ubezpieczenia
Wybierz zaznaczone
  • Wszystkie
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony

Oferta pracy COPYWRITER z językiem francuskim bez doświadczenia - PRACA ZDALNA

Ta oferta jest już nieaktualna!

Opis stanowiska:

Gowork.pl to firma wiodąca na polskim rynku w zakresie pozyskiwania i gromadzenia opinii o pracodawcach. Naszą misją jest pomoc kandydatom w wyborze idealnej pracy poprzez udostępnianie im platformy do oceny pracodawców, co znacząco wpływa na ich wybór. Co więcej, wspieramy również firmy, opinie na ich temat są ważną przesłanką dla ich właścicieli na temat kierunku rozwoju i polityki przedsiębiorstwa. Oferujemy ponad 65 milionów opinii w 20 krajach świata. Obecnie prowadzimy intensywną ekspansję na rynek międzynarodowy, w związku z czym nasz Dział Marketingu jest otwarty na zastrzyk świeżej krwi. Startujemy z nową platformą o zasięgu międzynarodowym, by jeszcze lepiej wypełniać naszą misję. I Ty możesz być jej częścią poprzez współtworzenie globalnej społeczności działającej dla naszej firmy.

COPYWRITER z językiem francuskim bez doświadczenia - PRACA ZDALNA

Z nami możesz rozwinąć umiejętności w zakresie:

  • Pisanie opinii na temat firm na naszym forum w języku francuskim.
  • Sprawdzanie poprawności lingwistycznej wpisów.

Doskonale sprawdzisz się w tej roli jeśli:

  • Jesteś studentem romanistyki, dziennikarstwa, marketingu, lingwistyki.
  • Komunikujesz się w języku francuskim.
  • Masz lekkie pióro i głowę pełną pomysłów.
  • Jesteś zainteresowany tematyką social media.

Oferujemy Ci:

  • Pozytywne referencje.
  • Pracę zdalną.
  • Wysokie wynagrodzenie uzależnione od wyników.
  • Udział w międzynarodowym pionierskim projekcie.

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

  • Źródło oferty: GoWork.pl