breadcrumb money.pl logo Praca CIEŚLA SZALUNKOWY DO HOLANDII
Nazwa firmy RADOXIM SP. Z O.O.
Stanowisko CIEŚLA SZALUNKOWY DO HOLANDII
Kategoria Budownictwo/Geodezja
Lokalizacja OSS I INNE
Termin ważności: 2018-06-20
Superoferty
  • Murarz, Cieśla, Zbrojarz, Dźwigowy, Brygadzista
    Batiment Bau GmbH, Nadrenia Westfalia
  • KIEROWCA C+E, ADR
    Rudolf Pastuschka Transporte, Frankenthal (Pfalz)

Oferta pracy CIEŚLA SZALUNKOWY DO HOLANDII

Ta oferta jest już nieaktualna!
Zobacz podobne oferty poniżej »

Podobne oferty pracy

CIEŚLA SZALUNKOWY DO HOLANDII

rozwiń Cieśla szalunkowy z językiem- Holandia! Stawka od 2000 netto!!!! Bergermann Cieśla szalunkowy z językiem- Holandia! Stawka od 2000 netto!!!! Obowiązki o Wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe na budowach o Montaż i demontaż szalunków systemowych o Praca z... 2018-09-03 Holandia, GoWork.pl

RADOXIM SP. Z O.O.

Strategia firmy w głównym stopniu opiera się na wykonywaniu robót budowlanych w zakresie wznoszenia obiektów budowlanych lub ich części - w  budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym, użyteczności publicznej.

Miejsce pracy: Holandia/OSS I INNE
Kategoria: Budownictwo/Geodezja
Ilość wakatów: 30
Typ umowy: Umowa o pracę
Tryb pracy: Inny

Opis stanowiska:

SZALOWANIE ŚCIAN, STROPÓW, SŁUPÓW

Wymagania:

MINIMUM 30 DNI UBEZPIECZENIA W POLSCE (ZUS, KRUS, PUP, INNE)
DOŚWIADCZENIA NA STANOWISKU CIEŚLA SZALUNKOWY
UMIEJĘTNOŚĆ PRACY INDYWIDUALNEJ ORAZ W GRUPIE
ABSTYNENCJI

Oferujemy:

STAŁĄ I LEGALNĄ PRACĘ
PRZEJAZDY ZAGWARANTOWANE PRZEZ PRACODAWCĘ
BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE
ATRAKCYJNE TERMINOWE WYNAGRODZENIE

Wyślij aplikację składającą się z CV i klikając w przycisk APLIKUJ.

Kontakt: 605 450 530

  • Źródło oferty: iBroker.pl