breadcrumb money.pl logo Praca praca Żyrardów Asystent ds. Handlowo- Technicznych
Nazwa firmy AP Vector Sp. z o.o. Sp. K.
Stanowisko Asystent ds. Handlowo- Technicznych
Kategoria Obsługa klienta/Call Center
Lokalizacja Żyrardów,
Termin ważności: 2018-03-09

Oferta pracy Asystent ds. Handlowo- Technicznych

Ta oferta jest już nieaktualna!
Zobacz podobne oferty poniżej »

Podobne oferty pracy

Asystent ds. Handlowo- Technicznych

rozwiń Asystent ds. handlowo - technicznych Tubes International Sp. z o.o. Kompleksowa obsługa klientów (telefoniczna, mailowa, bezpośrednia) wizyty handlowe u klientów utrzymywanie dobrych relacji handlowych z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych praca przy... 2018-10-09 Kielce pracuj.pl
rozwiń Asystent ds. handlowo - technicznych Tubes International Sp. z o.o. Kompleksowa obsługa klientów (telefoniczna, mailowa, bezpośrednia) wizyty handlowe u klientów utrzymywanie dobrych relacji handlowych z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych praca przy... 2018-10-09 Olsztyn pracuj.pl
rozwiń Asystent ds handlowo-technicznych Bydgoszcz Tubes International Sp. z o.o.   Tubes International Sp. z o.o. jest firmą zajmującą się sprzedażą profesjonalnych rozwiązań w zakresie węży i złączy przemysłowych oraz przewodów hydrauliki siłowej dla wszystkich gałęzi... 2018-10-07 Bydgoszcz, GoWork.pl

Opis stanowiska:

Agencja Pracy Vector (KRAZ 11459) to firma z wieloletnim stażem na polskim i zagranicznym rynku pracy.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy która od ponad 20 lat zajmuje się sprzedażą i produkcją profesjonalnych rozwiązań w zakresie węży i złączy przemysłowych oraz przewodów i elementów hydrauliki siłowej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

KL/T/1

Obowiązki

  • Kompleksowa obsługa klienta w sklepie stacjonarnym
  • Utrzymanie dobrych relacji handlowych z obecnymi klientami, po okresie wdrożenia- pozyskiwanie nowych
  • Sporządzanie ofert handlowych, raportów sprzedażowych
  • Wizyty u klienta- po okresie wdrożenia

Wymagania

  • Mile widziane wykształcenie techniczne
  • Ogólna wiedza techniczna (przeliczanie jednostek miar, podstawy materiałowe, itp)
  • Umiejętność podtrzymywania i nawiązywania kontaktu z klientami
  • Dobrej organizacji pracy własnej
  • Czynne prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • 4-miesięczny proces szkoleniowy przygotowujący do samodzielnej pracy
  • Realne możliwości awansu
  • Umowa o pracę, stałe godziny pracy 08-16
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Karta Multisport (po 3 miesiącach pracy)
  • Kursy językowe

  • Źródło oferty: GoWork.pl
praca Żyrardów | wróć do poprzedniej strony