Money.pl Praca praca Bolesławiec Area Manager - oferta dla absolwentów
Nazwa firmy Amazon
Stanowisko Area Manager - oferta dla absolwentów
Kategoria Human Resources
Internet/E-Commerce
Logistyka/Spedycja/Dystrybucja
Lokalizacja Bolesławiec
Termin ważności: 2019-08-25
Link do oferty więcej (w nowym oknie)

Wyszukiwarka ofert

  • Wszystkie
  • Administracja biurowa
  • Administracja Państwowa
  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Biznes
  • Budownictwo/Geodezja
  • Doradztwo/Konsulting
  • Edukacja
  • Farmaceutyka/Biotechnologia
  • Finanse/Ekonomia
  • Geologia/Hydrologia/Tektonika
  • Grafika/Kreacja artystyczna/Fotografia
  • Hotelarstwo/Turystyka/Katering
  • Human Resources
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Inne
  • Instalacja/Utrzymanie/Serwis
  • Internet/E-Commerce
  • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
  • Kadra zarządzająca
  • Kontrola jakości
  • Księgowość/Audyt/Podatki
  • Lekarz/Farmaceuta/Weterynarz
  • Logistyka/Spedycja/Dystrybucja
  • Marketing/Reklama/Public Relations
  • Media/Sztuka/Rozrywka
  • Nieokreślone
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Obsługa klienta/Call Center
  • Praca fizyczna
  • Pracownik ochrony
  • Praktyki
  • Prawo
  • Produkcja
  • Projektowanie/Wdrażanie
  • Rolnictwo/Ochrona środowiska
  • Służba zdrowia
  • Sport/Rekreacja
  • Sprzedaż
  • Staże
  • Szkolenia/Edukacja
  • Telekomunikacja
  • Tłumaczenia
  • Ubezpieczenia
  • Usługi Auto-Moto
  • Zakupy
Wybierz zaznaczone
  • Wszystkie
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony

Oferta pracy Area Manager - oferta dla absolwentów

Opis stanowiska:

Area Manager - oferta dla absolwentów

O roli

Zawsze chciałaś/-eś rozwijać się w roli managera w szybko rozwijającej się firmie o globalnym zasięgu, w otoczeniu pełnym technologii? Pracować razem z najbardziej charyzmatycznymi liderami, gdzie każdy dzień porzynosi nowe wyzwania?

Dołącz do Zespołu Amazon w nowopowstającym Centrum Logistycznym w Okmianach koło Bolesławca i zostań managerem przy wsparciu najlepszych

W roli Area Managera będziesz zarządzał Zespołem pracowników oraz procesem, monitorując  wyniki i wprowadzając usprawnienia. Dbając o bezpieczeństow i higienę pracy Twojego zespołu, będziesz kreował przyjazną atmosferę sprzyjającą rozwojowi pracowników.

Wymagania:

  • Szukamy osób które z łatwością się komunikują i mają zdolności przywódcze.
  • Jeśli masz analityczny umysł, lubisz wprowadzać innowacje i masz zdolność uparszczania tego, co jest skomplikowane, a do tego nie boisz się podejmowania decyzji, jesteś zorientowany na rezultat  - szukamy właśnie Ciebie!
  • Od kandydatów oczekujemy dyplomu potwierdzającego ukończenie studiów uzyskanego w 2018 lub 2019 roku na jednym z preferowanych kierunków logistycznych, biznesowych, managerskich czy operacyjnych, inżynierskich.
  • Oczekujemy również znajomości języka polskiego i angielskiego, co najmniej w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację.
  • Szukamy osób otwartych na pracę w trybie zmianowym.

Oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia oferujemy:

  • Bezpłatny transport do pracy i z powrotem.
  • Prywatną opiekę zdrowotną.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Kartę Multisport.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz"

*Amazon is an equal opportunities employer. We believe passionately that employing a diverse workforce is central to our success. We make recruiting decisions based on your experience and skills. We value your passion to discover, invent, simplify and build. We welcome applications from all members of society irrespective of age, sex, disability, sexual orientation, race, religion or belief.

By submitting your resume and application information, you authorize Amazon to transmit and store your information in the Amazon group of companies' world-wide recruitment database, and to circulate that information as necessary for the purpose of evaluating your qualifications for this or other job vacancies.

All offers are conditional on references and a successful background screening check. This check will include previous employment verification, qualification verification (if relevant) and a basic criminal check. Further details of this policy and procedure will be sent to you along with your conditional offer.

  • Źródło oferty: Absolvent.pl
  • Link do oferty: więcej (w nowym oknie)
praca Bolesławiec | wróć do poprzedniej strony