Trwa ładowanie...

Ustawiacz maszyn

Logo PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE INTEREKSPORT GRZEGORZ KUPCZYK
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE INTEREKSPORT GRZEGORZ KUPCZYK
Nördlingen 86720, Bawaria
Miejsce pracy:
Nördlingen 86720
Kategoria oferty:
Opublikowano:
17.04.2024
Typ umowy:
Umowa o pracę
Ważność:
16 dni
Wymiar czasu pracy:
Pełny etat
Poziom stanowiska:
Pracownik fizyczny
Kraj:
Niemcy
Region:
Bawaria
O pracodawcy:

Niemiecka firma TROBA UG posiadajaca siedzibe w miejscowosci Nördlingen na Bawarii oferuje prace wraz z opieka polskiego kordynatora

Zakres obowiązków:

ZADANIA

  1. Przezbrajanie, konserwacja i prace serwisowe
  2. Obsluga systemow na roznych liniach produkcyjnych i systemach absorpcyjnych
  3. Wrazie potrzeby produktywna wspolpraca jako operator maszyn
  4. Wspolpraca w roznych zespolach w celu zwiekszenia wydajnosci
Wymagania:

WYMAGANIA

  1. Znajomosc obslugi maszyn produkcyjnych
  2. Wyksztalcenie techniczne
  3. Znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie min B1
  4. Prawo jazdy
Oferujemy:

OFERUJEMY

  1. Niemiecka umowe o prace
  2. Prace w renomowanej i nowoczesnej technologicznie firmie
  3. Wynagrodzenie 3000€ miesiecznie
  4. Zapewniamy kwatere-pokoj jednoosobowy z WLAN