Trwa ładowanie...

Specjalista ds. ubezpieczeń

Logo BEST UBEZPIECZENIA KOTASIAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
BEST UBEZPIECZENIA KOTASIAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Warszawa, mazowieckie
Miejsce pracy:
Warszawa
Opublikowano:
17.04.2024
Typ umowy:
Umowa o pracę
Ważność:
16 dni
Wymiar czasu pracy:
Pełny etat
Poziom stanowiska:
Młodszy Specjalista
Kraj:
Polska
Region:
mazowieckie
Numer ref. oferty:
1
O pracodawcy:

Best Ubezpieczenia Kotasiak Sp. z o.o. świadczy usługi z zakresu pośrednictwa ubezpieczeniowego. Dzięki bogatej ofercie renomowanych zakładów ubezpieczeń oraz ponad 20 letniemu doświadczeniu, doradza i buduje rozwiązania na miarę potrzeb klientów poszukujących ochrony ubezpieczeniowej.

Zakres obowiązków:

Agencja ubezpieczeniowa poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds ubezpieczeń..

Do obowiązków należeć będą m.in:

  • ofertowanie ubezpieczeń,

  • zawieranie umów ubezpieczeniowych,

  • obsługa bieżących umów (np zmiany danych na polisie, zakresu)

  • udzielanie informacji klientom o produktach ubezpieczeniowych

  • rejestracja dokumentacji ubezpieczeniowej i po sprzedażowej w systemie.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • rzetelności i dokładności,

  • kultury osobistej

    Mile widziane także osoby z doświadczeniem na infolinii zakładów ubezpieczeń w zakresie zawierania umów oraz obsługi klienta.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • pracę bez presji na określony wynik

  • umowę o pracę

  • stałe godziny pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z informacją o oczekiwanym wynagrodzeniu.